Imprezy i koncerty w Nowym Sączu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum

Nowy Sącz Aktualności

Zapraszamy 29 października do klubu Fabryka na stand'up Damiana Skóry i Filipa Puzyry. Start godz. 20.00.
9 lutego, o godzinie 19:00, w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbędzie się jazzowy koncert w klimacie Manhattanu lat 20. pt. „Gershwin For Ever”.
25 marca, o godzinie 19:00, w Nowym Sączu wystąpi Kaberat Smile, prezentując swój nowy program pt. To się nadaje do kabaretu!
19 kwietnia, o godzinie 20:00, w sali widowiskowej PWSZ w Nowym Sączu odbędzie się spektakl teatralny pt. „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować!”.
7 marca, o godzinie 20:00 w Nowym Sączu zostanie wystawiony spektakl pt. Przebój Sezonu . Miejscem wydarzenia jest Sala Widowiskowa PWSZ.
28 grudnia, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej PWSZ w Nowym Sączu odbędzie się koncert świąteczny.
Zapraszamy na spektakl kabaretowy pt. Chory na sukces , który odbędzie się 28 listopada, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej Biblioteki PWSZ w Nowym sączu. 
Biuro Podróży MAXIM oferuje wycieczkę na Słowację, która planowana jest na 21 października. Uczestnicy wyruszą z Nowego Sącza o godzinie 8:30, po czym o godzinie 9:00 znajdą się w Krynicy-Zdroju. Dalsza część trasy obejmie Muszynę oraz Zdziar - malowniczą miejscowość, w której mieści się Muzeum Etnograficzne Zdiarski Dom.
Biuro Podróży MAXIM organizuje wycieczkę na Słowację. Autokar wyruszy 30 września, o godzinie 8:30 z Nowego Sącza, po czym o godzinie 9:00 zatrzyma się w Krynicy-Zdroju. Dalszy ciąg trasy poprowadzi przez Muszynę, w kierunku malowniczej miejscowości Zdziar, w której znajduje się Muzeum Etnograficzne Zdiarski Dom.
Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ zaprasza wszystkich 9 kwietnia 2015 roku o godz. 18:00 na projekcję filmu "Szarek" w reżyserii Jacka Kurzei, koncert Bartłomieja Zajkowskiego oraz na wykład Andrzeja Szarka pt. "Dlaczego nie rozumiemy sztuki współczesnej?". Spotkanie zakończy dyskusja. Wydarzenie odbędzie się w sali multimedialnej Galerii Sztuki współczesnej przy ul. Długosza 3 w Nowym Sączu . Wstęp wolny.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej