Imprezy i koncerty w Nowym Sączu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Wrotkarnia Tarnów
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Barakah
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kijów Centrum

Nowy Sącz Aktualności

Kolejny raz zawitamy w Nowym Sączu! Już 19 marca widzimy się w Restauracji Galicja. Tym razem scenę przejmują Arkadiusz oraz Juliusz, których imiona pasują do siebie prawie tak, jak ich najnowsze programy. Do zobaczenia na miejscu!
Ekipa dwuosobowa w składzie Karol Modzelewski i Rafał Banaś przejmuje scenę. Ekipa publiczności przejmuje miejsca od tych dla najbardziej odważnych, czyli pierwszego rzędu, do tych dla odważnych mniej, czyli dalszych.
Zapraszamy do Kina na Starówce w Nowym Saczu na spektakl zatytułowany "Mayday 2".
Trójka niezawodnych Komików i trzy miasta. W składzie: Tomek Machnicki, Łukasz Wolski Stand-up i Krzysztof Kasparek udowodnią, że stand-up jest dla każdego. Nowy Sącz, zapraszamy!
HOUSE OF DEATH to kwartet grający ciężkiego rocka założony w marcu 2019 roku, z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka znanego z takich składów jak " NIKT " czy " ANTI TANK NUN ". Do Adama dołączył Titus z ACID DRINKERS i panowie rozpoczęli komponowanie pieśni na debiutancki album. Chwilę później pojawia się perkusista Bogumił " Mr Bo " Krakowski, również znany z ANTI TANK NUN . Titus wskazuje jedynego jego zdaniem sensownego wokalistę, który poradziłby sobie z tym, co band ma zamiar zagrać... To Juan Carlos Cano . Zwycięzca jednej z edycji Voice of Poland .
„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.
"Szklanka do połowy" - będzie to co najlepsze, czyli fauna i flora w abstrakcyjnym zwierciadle, ale również dużo historii wziętych prosto z życia…
Walentynkowy koncert Operetki, Musicalu i Tańca z udziałem finalistki międzynarodowego konkursu sztuki wokalnej im. Ady Sari.
Zapraszamy do Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na stand-up: Radiowcy Bez Cenzury.
Serdecznie zapraszamy na najnowszą produkcję romantycznego spektaklu Teatru Bagatela 15.02.2020 r.godz.18.00 w MOK Nowy Sącz z okazji WALENTYNEK pt. " Po latach o tej samej porze".