Imprezy i koncerty w Nowym Targu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Nowy Targ Aktualności

Jaka jest najlepsza recepta na zimowe, ponure, niedzielne popołudnie? Potężna dawka śmiechu! Nikt nie poprawi Ci humoru bardziej niż Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem , którzy od ponad ćwierćwiecza rozbawiają publiczność do łez.
Zapraszamy na kameralny koncert Andrzeja Piaseczenego. Start 2 kwietnia o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Widziałeś już "Opowieść Wigilijną" ? W takiej odsłonie na pewno nie! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny serdecznie zaprasza na wyjątkowe premierowe show pt.: "Opowieść Wigilijna" w Nowym Targu!
Podczas urlopu w górach, chętnie odwiedzamy miejsca związane tradycją i historią miejsca, w którym wypoczywamy, jak też próbujemy licznych lokalnych przysmaków. Obowiązkowym produktem, który chyba każdy chociaż raz miał okazję spróbować w górach jest oscypek, który wytwarzany jest przez mieszkańców gór w specjalnych bacówkach. A gdyby tak zamieszkać w góralskiej bacówce?
Zapraszamy na koncert pt. "Broadway Glamour - największe hity Broadwayu", który odbędzie się 2 lipca w Kawiarni Kameralnej w Nowym Targu. Start o godzinie 20.00.
Już w pierwszy weekend wakacji, czyli 26-27 czerwca odbędą się zawody Turbacz Summer Trail w Nowym Targu. Zapraszamy!
Organizatorzy serdecznie zapraszają na VIII Jarmark Podhalański który odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia 2007 roku na terenie Nowego Targu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej