Imprezy i koncerty w Nowym Targu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
ICE KRAKÓW Congress Centre

Nowy Targ Aktualności

Zapraszamy 11 listopada na stand-up Rafała Banasia i Karola Modzelewskiego do pub'u Plama w Nowym Targu.
Ekipa dwuosobowa w składzie Karol Modzelewski i Rafał Banaś przejmuje scenę. Ekipa publiczności przejmuje miejsca od tych dla najbardziej odważnych, czyli pierwszego rzędu, do tych dla odważnych mniej, czyli dalszych.
"Kawa z wody po kiełbasach" to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ od maja po kraju aby przedstawiać go w różnego rodzaju jednostkach podziału terytorialnego.
Zapraszamy na stand-up. Na scenie w programach: Bartosz Gajda i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Zapraszamy na klubowy Sylwester w Nowym Targu!
Gitara, poezje o górskich bacówkach i kameralne spotkania czyli Bacówkowe grania. Tym razem zapraszamy na koncert w schronisku Koliba na Łapsowej Polanie.
Państwowa Szkoła Muzyczna w Nowym Targi zaprasza na bluesowo-jazzowe Zaduszki.
Brawurowa komedia w reżyserii Artura Barcisia. „Za pieniądze, które wydaje Pan w jeden tydzień można przez rok zapewnić utrzymanie całej hinduskiej rodzinie!”
Drodzy Plamowicze, rezerwujcie sobie 18.05, bo wtedy zagości u nas kolejny STAND-UP! Razem z Damianem Skórą zaprosiliśmy komika wytrawnego i piekielnie inteligentnego - o umyśle, za którym czasem nie nadąża reszta członków i czasem mu tak wtedy noga odstaje. Przed Wami Bartek Zalewski! A w roli supportu świeży komediowy narybek Michał Płonka.