Imprezy i koncerty w Nowym Targu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Nowy Targ
Miejsce imprezy:
Pub Plama
Miejscowość:
Nowy Targ
Miejsce imprezy:
Klub ADHD

Imprezy w okolicy Nowego Targu

Miejscowość:
Bukowina Tatrzańska
(ok. 17km od Nowego Targu)
Miejsce imprezy:
Schronisko Głodówka

Nowy Targ Aktualności

Zapraszamy na stand-up. Na scenie w programach: Bartosz Gajda i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Zapraszamy na klubowy Sylwester w Nowym Targu!
Gitara, poezje o górskich bacówkach i kameralne spotkania czyli Bacówkowe grania. Tym razem zapraszamy na koncert w schronisku Koliba na Łapsowej Polanie.
Państwowa Szkoła Muzyczna w Nowym Targi zaprasza na bluesowo-jazzowe Zaduszki.
Brawurowa komedia w reżyserii Artura Barcisia. „Za pieniądze, które wydaje Pan w jeden tydzień można przez rok zapewnić utrzymanie całej hinduskiej rodzinie!”
Drodzy Plamowicze, rezerwujcie sobie 18.05, bo wtedy zagości u nas kolejny STAND-UP! Razem z Damianem Skórą zaprosiliśmy komika wytrawnego i piekielnie inteligentnego - o umyśle, za którym czasem nie nadąża reszta członków i czasem mu tak wtedy noga odstaje. Przed Wami Bartek Zalewski! A w roli supportu świeży komediowy narybek Michał Płonka.
Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
KARIERA PO POLSKU, to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę".
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Nowym Targu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Nowym Targu?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Grudniu w Nowym Targu?