Imprezy i koncerty Nowy Tomyśl Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Nowy Tomyśl
Miejsce imprezy:
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Nowy Tomyśl
Miejsce imprezy:
Jadło u Komina
Miejscowość:
Nowy Tomyśl
Miejsce imprezy:
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Nowy Tomyśl
Miejsce imprezy:
Nowotomyski Ośrodek Kultury

Nowy Tomyśl Aktualności

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża.
Stand-up City oraz Scena Komediowa prezentują: Bartosz Zalewski i Alex Niebrzegowski.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Kontynuacja Hitu "Klimakterium... i już" które odniosło ogromny sukces. Spektakl, który od prawie wielu już lat, gości na scenach polskich i zagranicznych i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością doczekał się właśnie swojej kontynuacji.
Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
 Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa".Koncert artystki odbędzie się 9 grudnia w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.
12 października, o godzinie 19:00, w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbędzie się musical pt. Klimakterium... i już .