Imprezy i koncerty w Olecku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Olecko Aktualności

Mazury Garbate to jeden z ciekawszych zakątków naszego regionu. Wyróżnia go nie tylko bogactwo przyrody, ale też wyjątkowe dziedzictwo kulturalne. Zobaczcie, dlaczego powinniście odwiedzić to miejsce.
Przełom lata i jesieni to moment na podsumowanie tegorocznych zbiorów. W Olecku zostanie więc zorganizowane Święto Plonów, podczas którego odbędą się koncerty oraz festyn.
Na Mazurach trwa sezon przedświątecznych jarmarków i kiermaszów. W najbliższą niedzielę podobna impreza odbędzie się w Olecku.
SZTAMA, czyli Spotkania ze Sztuką, to jedna z najważniejszych imprez, które jesienią odbywają się w Olecku. Tegoroczna edycja będzie już trzydziestym piątym spotkaniem z teatrem, muzyką i twórcami, którzy na Mazury przyjadą z całego kraju.
Przystanek Olecko to cykl spotkań artystycznych, ekologicznych, rekreacyjnych i integracyjnych, odbywających się w mieście. Pierwsza edycja imprezy miała miejsce w 1993 roku. W tym roku Przystanek Olecko obchodzi swój jubileusz - 20 lecie. Jego znakiem rozpoznawczym będzie tort, symbolizujący nie tylko urodziny imprezy, ale i narodziny czegoś nowego - I Festiwalu Jednego Instrumentu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej