Imprezy i koncerty w Olkuszu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa MOK
Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa MOK
Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa MOK
Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa MOK

Olkusz Aktualności

Abelard Giza Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność.
Grupa panów w średnim wieku z tzw. "towarzystwa" cyklicznie urządza sobie kolacje, na które zaprasza mniej inteligentnych, ich zdaniem, przedstawicieli naszego społeczeństwa.
„Mayday - Ratuj się, kto może”. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki.
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych.
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet. D
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu.
Piotr Bałtroczyk wystąpi przed Państwem z całkiem nowym programem "Mężczyzna z kijowym peselem"!
O czym jest JOJO? (Proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się.)
Wojciech Karolak (ur. 28 maja 1939 w Warszawie) - polski muzyk jazzowy, pianista, kompozytor, saksofonista altowy i tenorowy, aranżer, wirtuoz organów Hammonda.