Imprezy i koncerty w Olkuszu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Pub Cho No Tu

Imprezy w okolicy Olkusza

Miejscowość:
Chrzanów
(ok. 19km od Olkusza)
Miejsce imprezy:
Bowling Club
Miejscowość:
Chrzanów
(ok. 19km od Olkusza)
Miejsce imprezy:
MOKSiR Sala Teatralna

Olkusz Aktualności

Program „Za starzy by umrzeć młodo”.
„To jest chore” - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz.
"ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta.
Abelard Giza Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność.
Grupa panów w średnim wieku z tzw. "towarzystwa" cyklicznie urządza sobie kolacje, na które zaprasza mniej inteligentnych, ich zdaniem, przedstawicieli naszego społeczeństwa.
„Mayday - Ratuj się, kto może”. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki.
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych.
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet. D

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Olkuszu

Co dzieje się w najbliższy weekend w Olkuszu?
W najbliższy weekend w Olkuszu i okolicy odbywa się: Zbiry Stand-upu: Ćwiek i Linke w Pubie Cho No Tu w Olkuszu.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Olkuszu?