Imprezy i koncerty w Olsztynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Olsztyn Aktualności

Zapraszamy na koncert w pięknym otoczeniu jeziora, na pięknej plaży nad Jeziorem Krzywym. 20 sierpnia wystąpi zespół Sztywny Pal Azji.
Zapraszamy na Olsztyn Green Festival, który odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2021 roku na plaży miejskiej w Olsztynie.
Planujesz rodzinną wyprawę za miasto i nie wiesz jaki kierunek obrać? Okolice Olsztyna są naprawdę ciekawe i nie brakuje cichych i ustronnych miejsc. Idealnych na wypoczynek na łonie natury. Zobacz sam. Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.
Zapraszamy na występ stand-up comedy. W klimatycznej salce Lasu wystąpią Kuba Dąbrowski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
Zapraszamy 31 października na stand-up comedy Rafała Rutkowskiego pt. "Seks, drags i kredyty".
Zaduszki Jazzowe w Olsztynie to dwudniowe wydarzenie nawiązujące do tradycji cyklów koncertów jazzowych w okresie zadusznym powstałej w Krakowie w latach 50-tych. W dniu drugim w Klubie SARP zagra Blum Zawias Duo.
Zaduszki Jazzowe w Olsztynie to dwudniowe wydarzenie nawiązujące do tradycji cyklów koncertów jazzowych w okresie zadusznym powstałej w Krakowie w latach 50-tych.
Niesamowity spektakl muzyczny poświęcony życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German.
Symphonica, widowisko z muzyką zespołów: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns'N Roses i in. w symfonicznych opracowaniach. NOWY REPERTUAR. Gość specjalny: Michał Szpak.
Zapraszamy na recital Macieja Maleńczuka, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej