Imprezy i koncerty w Olsztynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Olsztyn
Miejsce imprezy:
Pijana Czapla
Miejscowość:
Olsztyn
Miejsce imprezy:
Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Olsztyn Aktualności

Zapraszamy na stand-up w wykonaniu Piotra Popka. Komik z Bydgoszczy pojawi się już 22 maja w olsztyńskiej Pijanej Czapli.
Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń  i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!
Międzynarodowy festiwal iluzji Champions of Illusion z programem: Magic Show - tour of the WorldPonownie w Polsce!
Międzynarodowy festiwal iluzji Champions of Illusion z programem: Magic Show - tour of the WorldPonownie w Polsce!
Sylwia Przybysz powróciła z nową płytą i promującą ją trasą koncertową. Artystka wystąpi w Olsztynie 21 października.
Koncert Kuby Badacha odbędzie sie 18 czerwca w olsztyńskiej Filharmonii.
Po ogromnym sukcesie „One More Time with Feeling” Trafalgar Releasing i Multikino z dumą prezentują „Distant Sky” – Nick Cave and The Bad Seeds – koncert z Kopenhagi.
Żaneta Lubera, półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi. Na koncercie usłyszymy piosenki autorskie Roberta z wszystkich autorskich projektów (Sagittarius the end nie-bo) oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty… Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland i Tribute Too Breakout...
FLAMENCO PURO czyli koncert czterech wspaniałych artystów: Małgorzaty Wołyńczyk, Anieli Mikuckiej, Mateo El Gallito i Jakuba Wagnera.
John Clifton (z Fresno w Kalifornii) – harmonijkarz bluesowy, gitarzysta i wokalista z własnym, rozpoznawalnym stylem. Weteran sceny west coast bluesa i wykonawca podróżujący po całym świecie od 30 lat! Najbardziej znany w centralnej Kalifornii ze współpracy z MoFo Party Band – zespołem bluesowym, który stworzył z bratem w 1989 roku. Grali razem na wielu festiwalach i w klubach USA, Europy, Australii i Nowej Zelandii.