Imprezy i koncerty w Orzyszu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Orzysz Aktualności

Czwarta edycja Mazurskich Zimowych Zawodach Motoparalotniowych Winter Masuria Paramotor Cup Orzysz 2016 to impreza dla wszystkich, którzy kochają powietrze, marzą o lataniu lub spełnili te marzenia. Zawody te odbędą się w dniach 5 i 6 marca na terenie gminy Orzysz.
Jednym z najpopularniejszych sportów na Mazurach – poza żeglarstwem – jest paralotniarstwo. Dużą popularnością cieszą się kursy skierowane zarówno do doświadczonych, jak i początkujących pilotów. Najbliższy odbędzie się już w sierpniu, a organizuje go Stowarzyszenie Mazury Paralotnie.
Za nami trzecia edycja Winter Masuria Paramotor Cup! Impreza odbyła się w weekend we wsi Wierzbowo. Chociaż pogoda nie rozpieszczała, uczestnicy dopisali.
Zbliża się trzecia edycja imprezy dla wielbicieli paralotni, czyli słynny Winter Mazuria Paramotor Cup! To będzie weekend pełen emocji i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Questingi to nowy, interesujący pomysł na zwiedzanie – nic dziwnego, że zdobywają coraz większą popularność. Podczas tegorocznych wakacji na Mazurach będzie można wziąć w nich udział i w ten sposób poznać najbardziej interesujące miejsca w regionie.
Wyobraźcie sobie poligon, powietrze przesiąknięte testosteronem i chęcią rywalizacji, wyzwanie, pasję. Zainteresowani? Jeśli tak, zapraszamy na II Piknik Militarny „Orzysz – Szlakiem Tygrysa”. Podejmijcie wyzwanie!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu i Wojciech Herter Bar na Górce przy wolontariatowej pomocy Stowarzyszenia „Mazury Paralotnie” zapraszają na imprezę promującą sporty ekstremalne oraz aktywny tryb życia! SPONTANOS BEACH PARTY PPG FUN odbędzie się już 25-26 sierpnia 2012 roku na Plaży Miejskiej w Orzyszu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej