Imprezy i koncerty w Ostrołęce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Dom Kultury Świt
Miejscowość:
Pruszków
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

Ostrołęka Aktualności

Zapraszamy serdecznie do Ostrołęckiego Centrum Kultury na spektakl zatytułowany "Między płotem a kowadłem".
Twórcy hitów Mayday 2 & Szalone Nożyczki zapraszają na spektakl Chcesz się bawić? Zadzwoń! To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!
Twórcy hitów Mayday 2 & Szalone Nożyczki zapraszają na spektakl Chcesz się bawić? Zadzwoń! To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!
Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez jana borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą januszem panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 39 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.
Zapraszamy już 13 grudnia na pierwszy stand-up w Restauracji Natura w Ostrołęce. Na scenie Rafał Banaś i Karol Modzelewski.
Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - to sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku.
Mistrzowsko napisana farsa przez znakomitego dramatopisarza Nikołaja Kolada
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.