Imprezy i koncerty w Ostrowcu Świętokrzyskim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Ostrowiec Świętokrzyski
Miejsce imprezy:
Primo Pizza
Miejscowość:
Ostrowiec Świętokrzyski
Miejsce imprezy:
MOSiR

Imprezy w okolicy Ostrowca Swiętokrzyskiego

Miejscowość:
Bałtów
(ok. 13km od Ostrowca Swiętokrzyskiego)
Miejsce imprezy:
JuraPark
Miejscowość:
Opatów
(ok. 16km od Ostrowca Swiętokrzyskiego)
Miejsce imprezy:
Opatowski Ośrodek Kultury

Ostrowiec Świętokrzyski Aktualności

Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019 r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy.
Stand-up No Limits oraz PRIMO PIZZA - burger, pizza i więcej zapraszają na wieczór stand-up comedy!
Wyjątkowy koncert promujący płytę Justyny Bacz "Francuska chanson française" , na której znalazły się piękne, nieprzemijające piosenki zaliczane do klasyki utworów takich artystów jak: Edith Piaf, Georges Brassens, Jacques Brel czy Joe Dassin.
CZARNY PIES to muzyczna elita bluesa, jazzu i rocka. Każdy koncert to wyjątkowe i jednorazowe spotkanie z wirtuozami. Niepowtarzalny program, w którym liczą się dźwięki, emocje i nastrój chwili.
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum.
"Maj zaczyna się we wtorek" - taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru.
Tym razem do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjadą Cezary Jurkiewicz i Bartek Walos. Wydarzenie odbędzie się 23 maja.
Jubileuszowy V Festiwal Bluesowo - Rockowy im. Miry Kubasińskiej Wielki Ogień odbędzie się 8 - 10 lipca tego roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na uczestników fesiwalu w amfiteatrze w Parku Miejskim czeka dobra zabawa przy dźwiękach muzyki wstępujących młodych wykonawców.