Imprezy i koncerty w Oświęcimiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Oświęcimia

Miejscowość:
Tychy
(ok. 19km od Oświęcimia)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach

Oświęcim Aktualności

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku!
Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" wystapi w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Od kilku lat koncertową część Tauron Life Festival Oświęcim uzupełniają pozamuzyczne wydarzenia, m.in. wysokiej klasy spektakle teatralne. Nie inaczej będzie w tym roku. Cztery wyborne nazwiska, czyli Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska i Anna Modrzejewska, stanowią obsadę sztuki „Bożyszcze Kobiet” Neila Simona, którą będzie można zobaczyć 14 czerwca na scenie Oświęcimskiego Centrum Kultury!
Fani znakomitego Carlosa Santany już teraz powinni zarezerwować czas 15 czerwca, by wziąć udział w Tauron Life Festival Oświęcim, podczas którego artysta da jedyny koncert w Polsce! Dziewiąta edycja festiwalu o wyjątkowym pokojowym przesłaniu odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 r.
Popisowa rola Krystyny Jandy i poruszająca opowieść o sztuce, muzyce i wokalnej wirtuozerii. Spektakl warszawskiego Och-Teatru „Maria Callas. Master Class” zobaczymy w piątek, 17 czerwca 2016, w Oświęcimskim Centrum Kultury!
18 czerwca odbędzie się finałowy koncert 7. edycji Life Festival Oświęcim. Tego wieczoru zagrają Elton John, John Newman, Dawid Podsiadło, Dagny i Che Sudaka. Muzycznych emocji na pewno nie zabraknie. To będzie jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w tym roku.
19 czerwca podczas Life Festival Oświęcim wystąpi legendarny zespół Queen wraz z Adamem Lambertem! Oprócz tego na scenie pojawią się:   Ninet Tayeb, Jeremy?, Perfect i Taco Hemingway. To wydarzenie będzie jednym z najważniejszych w tym roku!
20 czerwca przypada koniec festiwalu. Tego dnia Life Festiwal Oświęcim będzie gościł wyjątkowych artystów. Zagra legenda muzyki reggae – kultowy zespół UB40, który swoją muzyką od wielu lat niesie pozytywny przekaz do ludzi na całym świecie. To z pewnością jedna z najjaśniejszych gwiazd tegorocznego festiwalu. Ponadto swój występ potwierdziła Kayah oraz jej zaproszeni goście. Kayah wystąpi wraz z projektem Transoriental Orchestra. Owocem tej współpracy jest płyta zawierająca brzemienia perskie, słowiańskie, bałkańskie, afrykańskie i żydowskie. Na koniec zagra popularny i lubiany przez publiczność zespół LemON. Serdecznie zapraszamy na Life Festiwal Oświęcim.
19 czerwca przypada 4. dzień Life Festival Oświęcim 2015. Tego dnia na scenie Stadionu MOSiR pojawi się 6 artystów o światowym formacie. Zagrają: Hey, Mela Koteluk, Sebastian Riedel & Cree, Jessie Ware, Kensington oraz Nowe Sytuacje – Republika. Uczestnicy mogą spodziewać się niesamowitych wrażeń i występów na najwyższym poziomie. Listę artystów, którzy zagrają ostatniego dnia na Life Festival Oświęcim możesz zobaczyć tutaj: Life Festival Oświęcim 2015 - 5 dzień Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjnymi ofertami noclegowymi w Oświęcimiu .

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Oświęcimiu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Oświęcimiu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Oświęcimiu lub okolicy to: Fabularyzowany koncert Anna & Anna w Teatrze Małym w Tychach.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej