Imprezy i koncerty w Oświęcimiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Oświęcimia

Miejscowość:
Tychy
(ok. 19km od Oświęcimia)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
(ok. 19km od Oświęcimia)
Miejsce imprezy:
Underground Pub

Oświęcim Aktualności

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku!
Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" wystapi w Oświęcimskim Centrum Kultury.
29 marca 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po blisko 4 latach przerwy wystąpi w Oświęcimiu.
Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.
Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską.
Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską.
Czarno to widzę… W Polsce podzielonej bardziej niż kiedykolwiek w historii, w tym naszym zmarginalizowanym królestewku bigoterii, hipokryzji, nienawiści i hejtu, grupa nietuzinkowych osób bardzo chce być Polakami.
Projekt z udziałem królowej polskiej sceny rozrywkowej jakiego jeszcze nie było. Mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe spotkanie z ikoną muzyki - Marylą Rodowicz.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Koncert Macieja Maleńczuka w Oświęcimskim Centrum Kultury

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Oświęcimiu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Oświęcimiu?