Imprezy i koncerty w Oświęcimiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Oświęcimia

Miejscowość:
Mysłowice
(ok. 20km od Oświęcimia)
Miejsce imprezy:
Kościół Ewangelicki

Oświęcim Aktualności

Koncert Macieja Maleńczuka w Oświęcimskim Centrum Kultury
Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia " Kochanie, wróciłem" najlepiej tego dowodzi.
Po premierze obydwu części filmu „Iluzja” i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego postanowiliśmy zaprosić ich też do Żywca!
Organizatorzy zapraszają do Klubu Mengao. Wystąpi tam Michał Leja z programem "Bezbek".
Po okresie wielkanocnym przyda się duża dawka humoru.
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.
Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.
Pierwsza gala Stand-Up w Oświęcimiu!
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.