Imprezy i koncerty w Płocku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Państwowa Szkoła Muzyczna
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Teatr Dramatyczny
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Teatr Dramatyczny
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Państwowa Szkoła Muzyczna

Płock Aktualności

W programie inteligentny humor, satyra, piosenki - NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmienne poczucie humoru Artysty. Głównymi tematami wieczoru będą KOBIETA , MĘŻCZYZNA i relacja pomiędzy nimi, nazywana SZCZĘŚCIEM!
"Edukacja Rity" to historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko.
Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.
Zapraszamy na kolejny stand-up w płockim Rock 69. Tym razem na scenie w pełnych programach: Tomek Nowaczyk i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
" Przychodzi baba do lekarza " to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.
Zapraszamy serdecznie do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl muzyczny zatytułowany "Piosenki z górnej półki".
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Zapraszamy serdecznie do Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku, gdzie wystąpi Antoni Syrek-Dąbrowski ze swoim najnowszym programem.
Symphonica, widowisko z muzyką zespołów: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns'N Roses w symfonicznych opracowaniach. Gościem specjalnym będzie Wojciech Cugowski
Czerwone Gitary nazywane były polskimi Beatlesami i tak jak Oni w 1969 roku na Targach Płytowych w Cannes (Francja) odebrali nagrodę Trophėe du MIDEM.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Płocku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Płocku?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Listopadzie w Płocku?