Imprezy i koncerty w Płocku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Państwowe Muzeum Etnograficzne
Miejscowość:
Garwolin
Miejsce imprezy:
Centrum Sportu i Kultury

Płock Aktualności

W programie inteligentny humor, satyra, piosenki - NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmienne poczucie humoru Artysty. Głównymi tematami wieczoru będą KOBIETA , MĘŻCZYZNA i relacja pomiędzy nimi, nazywana SZCZĘŚCIEM!
"Edukacja Rity" to historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko.
Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Czerwone Gitary nazywane były polskimi Beatlesami i tak jak Oni w 1969 roku na Targach Płytowych w Cannes (Francja) odebrali nagrodę Trophėe du MIDEM.
Zapraszamy na koncert w ramach pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Lao Che!
Sławek Uniatowski wokalista śpiewający barytonem, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista z Torunia. Podczas koncertu w Filharmonii w Szczecinie artysta wykona najwspanialsze przeboje ze swojego wieloletniego dorobku artystycznego. Na przedświątecznym koncercie znajdą się również akcenty bożonarodzeniowe!
Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”. Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do „Ucha prezesa”), za to prawdziwego życia w bród.
JUBILEUSZ 25-LECIA ICH TROJE 1995-2020.
Mogłoby się wydawać, że w tym roku lato ominęło wiosnę i bynajmniej nie jest to powód do smutku. Proporcjonalnie do ilości ciepłych dni, zaczynamy coraz częściej myśleć o wakacjach. Zanim jednak przyjdzie pora na porządne zaplanowanie urlopu, warto wybrać się w mniejszą podróż. Coraz większą popularność zdobywają ostatnio city breaks. Polacy wybierają taką formę odpoczynku z różnych powodów, jednak wśród dwóch podstawowych znajdują się brak czasu oraz ograniczone fundusze. City break brzmi międzynarodowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować wyjazd w takiej właśnie formie do jednego z polskich miast. Dziś rekomendujemy Płock – miasto, które niczym nie ustępuje słynnemu na całą Polskę Kazimierzowi Dolnemu, a dodatkowo ma swoją własną miejską plażę!