Imprezy i koncerty w Płocku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
SPEKTAKLOVE - Scena Teatralna Małej Warszawy
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Resort Komedii
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Atmosfera Club

Płock Aktualności

W programie inteligentny humor, satyra, piosenki - NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmienne poczucie humoru Artysty. Głównymi tematami wieczoru będą KOBIETA , MĘŻCZYZNA i relacja pomiędzy nimi, nazywana SZCZĘŚCIEM!
"Edukacja Rity" to historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Czerwone Gitary nazywane były polskimi Beatlesami i tak jak Oni w 1969 roku na Targach Płytowych w Cannes (Francja) odebrali nagrodę Trophėe du MIDEM.
Mogłoby się wydawać, że w tym roku lato ominęło wiosnę i bynajmniej nie jest to powód do smutku. Proporcjonalnie do ilości ciepłych dni, zaczynamy coraz częściej myśleć o wakacjach. Zanim jednak przyjdzie pora na porządne zaplanowanie urlopu, warto wybrać się w mniejszą podróż. Coraz większą popularność zdobywają ostatnio city breaks. Polacy wybierają taką formę odpoczynku z różnych powodów, jednak wśród dwóch podstawowych znajdują się brak czasu oraz ograniczone fundusze. City break brzmi międzynarodowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować wyjazd w takiej właśnie formie do jednego z polskich miast. Dziś rekomendujemy Płock – miasto, które niczym nie ustępuje słynnemu na całą Polskę Kazimierzowi Dolnemu, a dodatkowo ma swoją własną miejską plażę!
Wyjątkowy klimat i zróżnicowany program - zapraszamy na festiwal w Płocku od 27 lipca (piątek).
Orkiestra w Rytmie Disco to jedyny taki koncert, na którym można usłyszeć swoje ulubione hity muzyki dance w zupełnie nowej odsłonie.
Zapraszamy na autorski recital Michała Bajora, oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pt. Od Kofty... do Korcza , który odbędzie się 23 marca 2018, o godzinie 19:00, w Teatrze Dramatycznym w Płocku.
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
Zapraszamy na koncert świąteczny pt. Gwiazdo świeć, kolędo leć , który odbędzie się 2 grudnia, o godzinie 19:30, w Teatrze Dramatycznym w Płocku.   KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY. 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej