Imprezy i koncerty w Płocku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Teatr Dramatyczny
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Państwowa Szkoła Muzyczna
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Państwowa Szkoła Muzyczna
Miejscowość:
Płock
Miejsce imprezy:
Państwowa Szkoła Muzyczna

Płock Aktualności

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych polskich wokalistek.
II TERMIN! Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".
SCENY DLA DOROSŁYCH - brawurowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie mistrzów scenicznego humoru. Jak wiadomo, na ekranie czy na scenie, momenty muszą być.
Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”. Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do „Ucha prezesa”), za to prawdziwego życia w bród.
Lubiący uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i bałaganiarz Oskar Madison, korzystał z uciech tak mocno, że musiał rozstać się z żoną. Ma dzięki temu więcej czasu na swoje różnorakie zainteresowania, między innymi na cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi.
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem „Masochista”.
„Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: „Między Łóżkami”, „Ostra Jazda”, „Old Love” czy „Randka w Ciemno na dwie pary”.
"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera.
W programie inteligentny humor, satyra, piosenki - NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmian poczucie humoru Artysty. Głównymi tematami wieczoru będą KOBIETA, MĘŻCZYZNA i relacja pomiędzy nimi, nazywana SZCZĘŚCIEM!