Imprezy i koncerty w Polańczyku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Polańczyka

Miejscowość:
Lesko
(ok. 14km od Polańczyka)
Miejsce imprezy:
BDK Lesko

Polańczyk Aktualności

Zapraszamy do Polańczyka na Solińską Majówkę, czyli Dni Gminy Solina 2018. W programie wydarzeń znalazły się koncerty oraz inne ciekawe wydarzenia. Wstęp wolny.
Podczas majówki zapraszamy do amfiteatru w Polańczyku na wieczór z muzyką disco polo. Wstęp na imprezę jest wolny.
W amfiteatrze w Polańczyku, w ramach cyklu „Gwiazdy pod gwiazdami”, wystąpi Gosia Andrzejewicz. Wstęp na koncert jest wolny.
Polańczyk to jedno z miejsc w Bieszczadach, gdzie zawsze chętnie się wraca. Miejscowość urzeka nie tylko zielonymi wzgórzami – to również prężny, bardzo atrakcyjny kurort ze świetną bazą noclegową. Szukasz hitowego miejsca na wakacje? Polańczyk jest tym, czego potrzebujesz.
15 września 2018, o godzinie 6:30 w Polańczyku nad Soliną wystartują zawody Swimrun Poland Solina 2018!
W naszym najnowszym zestawieniu zobaczycie noclegi, które turyści polecają najchętniej. Być może zainspiruje was to do jesiennego wyjazdu w Bieszczady.
Serdecznie zapraszamy na IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej w Polańczyku. Odbędzie się on w dniach 11 - 12 sierpnia. Świetna zabawa, wspólne śpiewanie, koncert gwiazd - nie może Cię tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy na Solińską Majówkę 2017! Sprawdź szczegółowy program imprez w Polańczyku!
I Dzienny Maraton Rzeźnika odbywa się w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego (10-17 czerwca 2017). Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Zapraszamy do Polańczyka na inaugurację Pucharu Podkarpacia w Nordic Walkingu. Zapisy już się rozpoczęły.