Imprezy i koncerty w Polańczyku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Polańczyk
Miejsce imprezy:
Polańczyk nad Soliną

Polańczyk Aktualności

15 września 2018, o godzinie 6:30 w Polańczyku nad Soliną wystartują zawody Swimrun Poland Solina 2018!
W naszym najnowszym zestawieniu zobaczycie noclegi, które turyści polecają najchętniej. Być może zainspiruje was to do jesiennego wyjazdu w Bieszczady.
Serdecznie zapraszamy na IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej w Polańczyku. Odbędzie się on w dniach 11 - 12 sierpnia. Świetna zabawa, wspólne śpiewanie, koncert gwiazd - nie może Cię tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy na Solińską Majówkę 2017! Sprawdź szczegółowy program imprez w Polańczyku!
I Dzienny Maraton Rzeźnika odbywa się w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego (10-17 czerwca 2017). Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Zapraszamy do Polańczyka na inaugurację Pucharu Podkarpacia w Nordic Walkingu. Zapisy już się rozpoczęły.
Polańczyk to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. Jeśli macie w planach odwiedzić tę malowniczą miejscowość, sprawdźcie, które obiekty noclegowe turyści polecają najchętniej!
Baza Żeglarska AZS Polańczyk zaprasza na Festiwal Sportów Wodnych od 12-14 sierpnia na Wyspie Energetyk  w Polańczyku . Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!
W dniach 6 - 7 sierpnia serdecznie zapraszamy na XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej w Polańczyku przy bazie BWOPR. Na gości czekać będzie wiele atrakcji m.in: regaty, koncerty, pokazy ratownictwa wodnego, szanty dla dzieci.
22 lipca serdecznie zapraszamy na Eko Olimpiadę w Polańczyku!