Imprezy i koncerty w Polańczyku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Kino Zorza

Polańczyk Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia turyści mają możliwość aktywacji i realizacji bonu turystycznego, którego głównym celem jest wspieranie polskich rodzin oraz branży turystycznej w czasie kryzysu. Wsparcie finansowe przypada na każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. Za sprawą bonu turystycznego wiele rodzin będzie miało możliwość wyjazdy na wymarzone wakacje. Jeżeli planujecie wakacje nad jeziorem, koniecznie sprawdźcie nasz artykuł. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie wykorzystać bon turystyczny w Polańczyku.
Sylwester w Bieszczadach? Zapraszamy na szampańskie disco w Polańczyku!
Zapraszamy do Polańczyka na Solińską Majówkę, czyli Dni Gminy Solina 2018. W programie wydarzeń znalazły się koncerty oraz inne ciekawe wydarzenia. Wstęp wolny.
Podczas majówki zapraszamy do amfiteatru w Polańczyku na wieczór z muzyką disco polo. Wstęp na imprezę jest wolny.
W amfiteatrze w Polańczyku, w ramach cyklu „Gwiazdy pod gwiazdami”, wystąpi Gosia Andrzejewicz. Wstęp na koncert jest wolny.
Polańczyk to jedno z miejsc w Bieszczadach, gdzie zawsze chętnie się wraca. Miejscowość urzeka nie tylko zielonymi wzgórzami – to również prężny, bardzo atrakcyjny kurort ze świetną bazą noclegową. Szukasz hitowego miejsca na wakacje? Polańczyk jest tym, czego potrzebujesz.
15 września 2018, o godzinie 6:30 w Polańczyku nad Soliną wystartują zawody Swimrun Poland Solina 2018!
W naszym najnowszym zestawieniu zobaczycie noclegi, które turyści polecają najchętniej. Być może zainspiruje was to do jesiennego wyjazdu w Bieszczady.
Serdecznie zapraszamy na IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej w Polańczyku. Odbędzie się on w dniach 11 - 12 sierpnia. Świetna zabawa, wspólne śpiewanie, koncert gwiazd - nie może Cię tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy na Solińską Majówkę 2017! Sprawdź szczegółowy program imprez w Polańczyku!