Imprezy i koncerty w Polańczyku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polańczyk Aktualności

Planujesz weekend nad Jeziorem Solińskim i zastanawiasz się, jakie miejsce najlepiej wybrać? Pomyśl o malowniczym Polańczyku, którego lokalizacja zapewni znakomity dostęp do najważniejszych atrakcji okolicy. Tutaj też znajdziesz świetne noclegi na każdą kieszeń.
Planujesz rodzinne wakacje nad Jeziorem Solińskim? Przygotowaliśmy informacje o obiektach noclegowych w Polańczyku, które przyjmują płatności bonem turystycznym. Niżej znajdziesz listę takich miejsc.
Polańczyk to jedno z miejsc w Bieszczadach, gdzie zawsze chętnie się wraca. Miejscowość urzeka nie tylko zielonymi wzgórzami – to również prężny, bardzo atrakcyjny kurort ze świetną bazą noclegową. Szukasz hitowego miejsca na wakacje? Polańczyk jest tym, czego potrzebujesz.
W naszym najnowszym zestawieniu zobaczycie noclegi, które turyści polecają najchętniej. Być może zainspiruje was to do jesiennego wyjazdu w Bieszczady.
Polańczyk to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. Jeśli macie w planach odwiedzić tę malowniczą miejscowość, sprawdźcie, które obiekty noclegowe turyści polecają najchętniej!
Ukochane przez tysiące Polaków, dające ukojenie, przynoszące spokój - polskie góry. Wymarzone miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. My zapraszamy tu Państwa latem, gdy dzień jest najdłuższy.
Wiosna to chyba najpiękniejsza pora roku. Tym bardziej w tak malowniczej miejscowości jaką jest Polańczyk. Nie czekajcie więc, rezerwujcie kwatery!
Obszar działalności Muzeum Budownictwa Ludowego obejmuje rozległy teren południowo - wschodniej Polski, zamknięty od zachodu rzeką Białą wpadającą do Dunajca, od wschodu i południa granicami politycznymi, a na północy zaś przekracza pasmo wzgórz biegnących od Cięrzkowic na zachodzie do Dynowa i Przemyśla na wschodzie. Jest to teren bogato zróżnicowany pod względem fizjograficznym.

Solina zaprasza

Solina to wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Solina. Do 30 grudnia 1999 Solina była siedzibą gminy Solina, potem siedziba została przeniesiona do Polańczyka. W pobliżu wsi znajduje się Zbiornik Soliński powstały w 1968 r. poprzez spiętrzenie wód rzek San i Solinka. Przed powstaniem zapory wieś znajdowała się w miejscu obecnego dna zbiornika.
Wieś Polańczyk lokowano na prawie wołoskim w dobrach sobieńskich rodu Kmitów. Wieś istniała już w 1580 pod nazwą Polieszczańskie. Wieś Poleszczańskie przypadła synowi siostry wojewody, Katarzyny Kmicianki – Markowi Stadnickiemu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!