Imprezy i koncerty w Polanicy-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Polanicy-Zdroju

Miejscowość:
Kłodzko
(ok. 9km od Polanicy-Zdroju)
Miejsce imprezy:
Kłodzkie Cenrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Polanica-Zdrój Aktualności

Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty „Imienia” porównywanego często do „Boga mordu” (filmowa "Rzeź" Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie tej sztuki otrzymał w 2013 roku trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany) oraz dwa Cezary.
Duet Ponad Chmurami tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie. Podczas ich koncertu będzie można usłyszeć ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz ich autorskie kompozycje.
Zapraszamy na koncert duetu Ponad Chmurami, który tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie. W repertuarze usłyszą Państwo ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu do wierszy.
"Stroiciel Grzebieni". Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować.
Zapraszamy na koncert duetu Ponad Chmurami, który tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie. W repertuarze usłyszą Państwo ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu do wierszy.
Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Zapraszamy na Bike Maraton 2018, który odbędzie się 12 maja, o godzinie 11:00, w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju.
27 lipca o godz. 19:30 w Polanicy - Zdroju odbędzie się 167 Koncert Muzyki Kameralnej. Zapraszamy!
W dniach 15 - 18 czerwca w Polanicy - Zdroju odbędzie się III Zjazd Polaniczan. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Polanicy-Zdroju

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Polanicy-Zdroju?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Polanicy-Zdroju lub okolicy to: Stand-up Igora Kwiatkowskiego pt. "Pół geniusz pół kretyn" w Kłodzku.