Imprezy i koncerty w Polanicy-Zdroju

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polanica-Zdrój Aktualności

Zapraszamy na klimatyczny koncert świąteczny w wykonaniu Eli Dębskie j. W programie usłyszymy znane polskie kolędy w nowych aranżacjach artystki.
Gorąco zapraszamy na karnawałową podróż muzyczną północ-południe, wschód-zachód. To przebojowy program muzyki operowej i klasycznej z różnych stron świata! W programie koncertu spotkają się cztery różne żywioły muzyczne.
Zapraszamy na koncert Ponad Chmurami , który tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie . W repertuarze usłyszą Państwo ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu do wierszy.
Szukacie noclegów w Polanicy-Zdroju? Zachęcamy do sprawdzenia poniższego zestawienia, które stworzyliśmy na podstawie rekomendacji turystów.
Polanica-Zdrój to miasteczko położone na Dolnym Śląsku. Warto przyjechać tu właśnie wiosną, gdy przyroda potwierdza, że uzdrowisko jest miastem-ogrodem. Oceńcie to sami!
W dniach 24-26 września w Polanicy Zdrój odbędzie się 42. Miedzynarodowy Festiwal Filmowy POL 8 im. Józefa Milki. Bedzie to nielada gratka dla miłośników dobrego kina.
Od 4 do 7 sierpnia w Hrabstwie Kłodzkim będzie odbywać się 13. Lato Filmowe "Film na krańcach świata" . Wszystkie filmy wyświetlone zostaną w Teatrze Zdrojowym . Atmosfera miejsca i dobór filmów gwarantują niezapomnianą ucztę kinomanniaka.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej