Imprezy i koncerty w Połczynie-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Chłopy
Miejsce imprezy:
Skarbnica Wioski rybackiej w Chłopach
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium

Połczyn-Zdrój Aktualności

W dniach 7-8 kwietnia na ul. Grunwaldzkiej w Połczynie-Zdroju, odbędzie się tradycyjnie Jarmark Wielkanocny. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy 15 stycznia na lokalny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Połczynie - Zdroju. Sprawdź program imprezy!
Centrum Kultury w Połczynie - Zdroju zaprasza na wyjątkowe spotkanie walentynkowe, które odbędzie się 14 lutego o godz. 16:45.
31 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci do Galerii na Bal Sylwestrowy!
3 września w wielu miastach w Polsce już po raz piąty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji w Połczynie -Zdroju!
14 sierpnia Połczyn - Zdrój odwiedzi znany aktor Janusz Chabior! Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się o godz. 19:45 w Kinie Goplana.
Zapraszamy wszystkie dzieci od lat 6 do wspólnych zabaw i warsztatów w Połczynie - Zdroju. Odbywają się one od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 14:00. Zajęcia są świetną okazją do pozbycia się nudy i akywnego spędzenia ostatnich tygodni wakacji!
11 listopada zapraszamy na Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Połczynie - Zdroju.
W dniach 16 - 17 grudnia serdecznie zapraszamy na Festiwal kolęd i pastorałek w Połczynie - Zdroju. Odbędzie się on na Placu Wolności, w Centrum Kultury oraz w Kinie Goplana.
W dniach 29-31 lipca 2016 roku w Połczynie-Zdroju odbędą się Dni Miasta Połczyna-Zdroju. Cykl imprez kulturalnych : koncerty, spektakle teatrów ulicznych, pokazy ognia, jarmark, II konkurs na strój w stylu retro i Połczyńską Ciotkę. Święto miasta corocznie rozgrywa się na połczyńskim deptaku nad którym zawiśnie ponad 700 parasoli.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej