Imprezy i koncerty w Policach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Police

Miejscowość:
Szczecin
(ok. 13km od Police)
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Szczecin
(ok. 13km od Police)
Miejsce imprezy:
Klub ZOO Szczecin
Miejscowość:
Szczecin
(ok. 13km od Police)
Miejsce imprezy:
Event Arena
Miejscowość:
Szczecin
(ok. 13km od Police)
Miejsce imprezy:
Event Arena

Police Aktualności

Ani Mru Mru , to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje.
Z Nowym Rokiem nowym żartem...czy jakość tak... Zapraszamy na pierwsze w 2020 roku spotkanie ze STAND-UPem! Tym razem Waszymi gośćmi podczas tego komediowego wieczoru będą Wojtek Pięta i Damian Skóra.
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.  
Nowy sezon rozpoczęty, dlatego pora na kolejne wydarzenie! Tym razem wystąpi dla Was "Śląska Scena Stand-Up" czyli Mariusz Kałamaga i Jacek Noch.
Zapraszamy na oficjalną inauguracje TRZECIEGO sezonu naszych comiesięcznych spotkań ze stand-upe!
Maciej Lobo Linke, standuper, prekursor brazylijskiego jiujitsu i weteran starć w formule MMA, zaprasza na wieczór pełen ostrego dowcipu i starć słownych. Szykujcie się na mocną zabawę! Na scenie pojawią się też OpenMikerzy, stawiający pierwsze kroki w trudnej sztuce komedii.
W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Uszanowanie, z tej strony Bartosz Zalewski, taki typ z nosem i resztą twarzy. Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Polic i powiatów pobliskich na wieczór z moim solowym materiałem stand-upowym. Będzie to wieczór o tyle ciekawy, że zamierzam go zarejestrować i prawdopodobnie upublicznić.
No i znów próbujemy podbić Police! Tym razem przyjeżdżamy z Lobo StandsUp Vol.8 i zamierzamy złamać wszystkie reguły! Nasz gospodarz, Macieja Lobo Linke , zapowiada wieczór pełen ostrego dowcipu i pyskówek słownych, które wywołają u Was spazmy śmiechu!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Policach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Policach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Policach lub okolicy to: Koncert „10 Tenorów!” w Filharmonii Karłowicza w Szczecinie, Koncert Muzyki Przedwojennej w Szczecinie.