Imprezy i koncerty w Pomorskim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Pomorskiego

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Malarnia - Teatr Wybrzeże
Miejscowość:
Sopot
(ok. 11km od Pomorskiego)
Miejsce imprezy:
Scena Kameralna - Teatr Wybrzeże
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klubokawiarnia Bunkier

Pomorskie Aktualności

Lady Gaga w Polsce!

Już 26 listopada 2010 roku, najbardziej pożądana artystka świata, wystąpi w Hali Widowiskowej Gdańsk/Sopot . Koncert będzie częścią trasy Monster Ball Tour, promującej album gwiazdy, zatytułowany "The Fame Monster". O kim mowa? O LADY GAGA oczywiście.
W 2009 roku już po raz piąty Sopot zaprasza do siebie śpiewaków z całego świata. Festiwal Mundus Cantat , obchodzący w tym roku swój pierwszy okrągły jubileusz, jest niepowtarzalnym w skali kraju wydarzeniem muzycznym...
Gdynia zaprasza na czwartą już edycje Festiwalu GLOBALTICA - niezwykłą ucztę muzyczną, jaka obędzie się w dniach  24 - 28 lipca w uroczej i otwartej scenerii gdyńskich Kolibek ...
Za oknami już prawdziwe lato a myśl o urlopie odwiedza nas coraz częściej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce o tej porze roku jest bez wątpienia Trójmiasto . Przed wyjazdem na urlop warto jednak dowiedzieć się, co w danym miejscu można zobaczyć, jakie zaplanowano atrakcje... Oto większość wydarzeń kulturalnych w Trójmieście zaplanowanych na wakacje:
Za oknami już prawdziwe lato a myśl o urlopie odwiedza nas coraz częściej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce o tej porze roku jest bez wątpienia Trójmiasto . Przed wyjazdem na urlop warto jednak dowiedzieć się, co w danym miejscu można zobaczyć, jakie zaplanowano atrakcje... Oto większość wydarzeń kulturalnych w Trójmieście zaplanowanych na miesiąc czerwiec :