Imprezy i koncerty w Poroninie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Poronina

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 6km od Poronina)
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 6km od Poronina)
Miejsce imprezy:
Plac Niepodległości

Poronin Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia wszedł w życie program bonu turystycznego. Polscy turyści mogą aktywować oraz realizować w wybranych miejscach swoje bony. Głównym celem akcji jest przede wszystkim wspieranie polskich rodzin oraz pomoc dla rodzimej branży turystycznej dotkniętej kryzysem. Wsparcie w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu dziecku, które nie osiągnęło jeszcze pełnoletności. Może ono posłużyć między innymi od opłacenia wyjazdu dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną lub jego pobyt w obiekcie noclegowym. Należy jednak pamiętać, że płatność bonem może zostać dokonana tylko w przygotowanych obiektach. Listę miejsc, w których możecie wykorzystać bon w Poroninie, znajdziecie w artykule poniżej.
Jakie noclegi w Poroninie można wziąć pod uwagę, planując wypoczynek w tej miejscowości? Sprawdźcie rekomendacje naszych turystów, które znajdziecie w przygotowanym przez nas najnowszym zestawieniu.
Parada Gazdowska to impreza odbywająca się na terenie gminy Poronin od ponad 15 lat. Jest to cykl imprez organizowanych w gminach podhalańskich - 29 stycznia zapraszamy do Poronina!
Gdzie w Poroninie warto szukać noclegu? Dzięki naszemu zestawieniu obiektów rekomendowanych przez innych turystów, to pytanie wcale nie wyda się trudne.
21 sierpnia zapraszamy na IX Strażackie Śpasy, które odbędą się we wsi Ząb niedaleko Poronina. Ciekawe konkurencje oraz liczne atrakcje dla publiczności gwarantowane!
W dniach 21 - 24 lipca odbędzie się 42 Poroniańskie Lato ! Główną atrakcją tej największej imprezy gminnej będą występy zespołów regionalnych, konkursy, wystawy i kiermasze.
W Ramach Tatrzańskich Wici 14 sierpnia w Poroninie odbędzie się XV Dzień Misia Miodu i Bartników w Poroninie. Zapraszamy na teren Gminnego Ośrodka Kultury o godz.
Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury Podhalańskiej Regle oraz Zespół Regle im.J. Jędrola w Poroninie 3 lipca na terenie Gminego Ośrodka Kultury w Poroninie organizują Poroniańskie Śpasy. Festyn zacznie się o godz. 14:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych na organizowane przez Zespół Szkół w Poroninie konkursy: recytatorski i plastyczny o tematyce narodowej.
Już 23 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie odbędzie się po raz 14. impreza z cyklu Dzień Misia, Miodu i Bartników, na którą serdecznie zapraszamy.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Poroninie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Poroninie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Poroninie lub okolicy to: Zimowy festyn rodzinny "Zakopiańskie Mikołajki" na w Zakopanem.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej