Imprezy i koncerty w Poroninie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Pałac Pod Baranami
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Barakah
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kijów Centrum

Poronin Aktualności

Jakie noclegi w Poroninie można wziąć pod uwagę, planując wypoczynek w tej miejscowości? Sprawdźcie rekomendacje naszych turystów, które znajdziecie w przygotowanym przez nas najnowszym zestawieniu.
Parada Gazdowska to impreza odbywająca się na terenie gminy Poronin od ponad 15 lat. Jest to cykl imprez organizowanych w gminach podhalańskich - 29 stycznia zapraszamy do Poronina!
Gdzie w Poroninie warto szukać noclegu? Dzięki naszemu zestawieniu obiektów rekomendowanych przez innych turystów, to pytanie wcale nie wyda się trudne.
21 sierpnia zapraszamy na IX Strażackie Śpasy, które odbędą się we wsi Ząb niedaleko Poronina. Ciekawe konkurencje oraz liczne atrakcje dla publiczności gwarantowane!
W dniach 21 - 24 lipca odbędzie się 42 Poroniańskie Lato ! Główną atrakcją tej największej imprezy gminnej będą występy zespołów regionalnych, konkursy, wystawy i kiermasze.
W Ramach Tatrzańskich Wici 14 sierpnia w Poroninie odbędzie się XV Dzień Misia Miodu i Bartników w Poroninie. Zapraszamy na teren Gminnego Ośrodka Kultury o godz.
Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury Podhalańskiej Regle oraz Zespół Regle im.J. Jędrola w Poroninie 3 lipca na terenie Gminego Ośrodka Kultury w Poroninie organizują Poroniańskie Śpasy. Festyn zacznie się o godz. 14:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych na organizowane przez Zespół Szkół w Poroninie konkursy: recytatorski i plastyczny o tematyce narodowej.
Już 23 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie odbędzie się po raz 14. impreza z cyklu Dzień Misia, Miodu i Bartników, na którą serdecznie zapraszamy.
W sobotę, 18 lipca rozpoczną się obchody już 41. Poroniańskiego Lata. Wydarzenie obejmie trzy dni: 18, 19 i 22 lipca. Serdecznie na nie zapraszamy.