Imprezy i koncerty w Przasnyszu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Druga Strefa
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Palladium
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Młyn - Scena na Poddaszu
Miejscowość:
Siedlce
Miejsce imprezy:
Klub Pięć Sztuk

Przasnysz Aktualności

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie.
„Przychodzi baba do lekarza” to przezabawna i inteligentna komedia muzyczna, nawiązująca tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo w akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, że widzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Pan Ząbek - Iluzjonista , showman ,najpopularniejszy w Polsce performer. Gwiazda Międzynarodowej grupy "Champions of Illusion", występujący na co dzień na scenach teatrów, kabaretów i festiwalach.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.
"To się nadaje do kabaretu" - najnowszy program Kabaretu SMILE. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 27 czerwca w Przasnyszu! Pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami ze Słowacji.