Imprezy i koncerty w Pucku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Puck Aktualności

Turyści od początku sierpnia mogą już aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą wykorzystać bon do opłacenia pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazd na zorganizowaną imprezę turystyczną. W ten sposób wiele osób będzie mogło w końcu pozwolić sobie na wyjazd na wymarzone rodzinne wakacje. Trzeba jednak pamiętać, że płatność bonem jest realizowana tylko w odpowiednio przygotowanych do tego obiektach. Poniżej znajdziecie listę, gdzie wykorzystacie bon w Pucku. Zajrzyjcie koniecznie przed wyjazdem!
W miniony weekend ekipę Nocowanie.pl można było spotkać na plaży w Pucku. Kibicowaliśmy uczestnikom 23. edycji Otwartych Mistrzostw Pucka w Piłce Siatkowej – niżej zobaczycie fotorelację z tej imprezy.
Weekend w Pucku upłynął pod znakiem sportowych emocji. Za sprawą zawodników Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Juniorów i Kadetów KORAB CUP 2015 – Siatkówka Wśród Gwiazd publiczność z zapartym tchem śledziła rozgrywki. Teraz można przeżyć to jeszcze raz dzięki naszej fotorelacji.
Puchar Europy w klasie Laser to cykl regat, które odbywają się w różnych miejscach Europy w całym sezonie startowym 2011. Od 25 do 28 sierpnia Puck stanie się areną tych zmagań.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!