Imprezy i koncerty w Pucku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena

Puck Aktualności

Daria Zawiałow, Muniek i Przyjaciele, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Warszawskie Combo Taneczne i Kapela ze Wsi Warszawa – koncerty, spotkania z gwiazdami i dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, konkursy i inne atrakcje w strefach festiwalowych. Na dwa dni Puck zamieni się w najbardziej rodzinną i pozytywną muzyczną stolicę Polski. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
11 sierpnia, o godzinie 20:00, na Zielonej Plaży w Pucku odbędzie się koncert zespołu Cree.
4 sierpnia, o godzinie 16:00, na Zielonej Plaży w Pucku odbędzie się DISCOpolowanie.
31 sierpnia, w godzinach 22:00 - 01:00 w Pucku odbędzie się Nocny Turniej Siatkówki Plażowej.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży. Piąty termin rozgrywek planowany jest na 3 sierpnia.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Czwarte rozgrywki planowane są na 27 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Trzecie rozgrywki planowane są na 20 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Drugi termin rozgrywek planowany jest na 11 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Pierwsze rozgrywki planowane są na 6 lipca.
Zapraszamy na XXV Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej, podczas których odbędą się rozgrywki dla mężczyzn.