Imprezy i koncerty w Pucku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Pucka

Miejscowość:
Władysławowo
(ok. 9km od Pucka)
Miejsce imprezy:
Galeria Paleo
Miejscowość:
Cetniewo
(ok. 9km od Pucka)
Miejsce imprezy:
COS-OPO Cetniewo
Miejscowość:
Władysławowo
(ok. 9km od Pucka)
Miejsce imprezy:
Galeria Paleo

Puck Aktualności

Turyści od początku sierpnia mogą już aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą wykorzystać bon do opłacenia pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazd na zorganizowaną imprezę turystyczną. W ten sposób wiele osób będzie mogło w końcu pozwolić sobie na wyjazd na wymarzone rodzinne wakacje. Trzeba jednak pamiętać, że płatność bonem jest realizowana tylko w odpowiednio przygotowanych do tego obiektach. Poniżej znajdziecie listę, gdzie wykorzystacie bon w Pucku. Zajrzyjcie koniecznie przed wyjazdem!
11 sierpnia, o godzinie 20:00, na Zielonej Plaży w Pucku odbędzie się koncert zespołu Cree.
4 sierpnia, o godzinie 16:00, na Zielonej Plaży w Pucku odbędzie się DISCOpolowanie.
31 sierpnia, w godzinach 22:00 - 01:00 w Pucku odbędzie się Nocny Turniej Siatkówki Plażowej.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży. Piąty termin rozgrywek planowany jest na 3 sierpnia.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Czwarte rozgrywki planowane są na 27 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Trzecie rozgrywki planowane są na 20 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Drugi termin rozgrywek planowany jest na 11 lipca.
Zapraszamy na turnieje piłki siatkowej, które odbędą się w ramach wydarzenia o nazwie - Wakacyjna liga mikstów i młodzieży . Pierwsze rozgrywki planowane są na 6 lipca.
Zapraszamy na XXV Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej, podczas których odbędą się rozgrywki dla mężczyzn.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Pucku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Pucku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Pucku lub okolicy to: Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca, Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej