Imprezy i koncerty w Puławach

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Puławy Aktualności

Różne gatunki muzyki – od klasyki, poprzez jazz i muzykę etniczną, aż do świata hard rocka i alternatywy – spotykają się właśnie w Puławach. Miasto już po raz piąty organizuje Festiwal Wszystkie Strony Świata.
Druga edycja Festiwalu Wszystkie Strony Świata w Puławach to będzie lekcja muzycznej geografii. Organizatorzy wydarzenia zadbali aby podczas trwania festiwalu tradycja mieszała się z szaleństwem improwizacji. Usłyszymy muzykę rozmaitych kultur i tradycji.
Ruszyła sprzedaż biletów na Puławski Festiwal "Wszystkie Strony Świata", który odbędzie się w dniach 17 - 26 września. Zapraszamy! 
Powódź nie wzbudza już tak dużych emocji jak jeszcze kilka dni temu, ale nie oznacza to, że sytuacja wróciła już do normy. W okolicy Puław poziom wody wciąż stanowi duże zagrożenie i służby ratunkowe wraz z mieszkańcami nie mają nawet chwili wytchnienia.
To oryginalne Muzeum znajduje się w miejscowości Gołąb w przy trasie Warszawa - Dęblin - Puławy - Kazimierz Dolny. Zwiedzający mogą obejrzeć, a nawet osobiście wypróbować rowery: poziome, rowery cyrkowe i inne nietypowe rowery. W Nietypowym Muzeum kustosz przedstawia niemal dwustuletnią historię tych pojazdów.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!