Imprezy i koncerty w Puławach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Puław

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Nocne zwiedzanie Kazimierza
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Nocne zwiedzanie Kazimierza
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Zamek w Janowcu

Puławy Aktualności

Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 22 maja w Puławach!
Stand-up No Limits oraz Peweks Art & Music zapraszają na wieczór stand-up comedy!
Po okresie wielkanocnym przyda się duża dawka humoru.
Zapraszamy na trasę koncertową najpopularniejszej gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej dnia 9 lutego godz.18:00 - hala ZST przy ul; Wojska Polskiego 7 w Puławach.
„Nożycowe szaleństwo” ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa.
Wystąpi Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku.
To się nadaje do kabaretu - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.  Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Wesoła Wdówka" to ponadczasowa opowieść - zapewnia doskonałą rozrywkę od początku... aż po szczęśliwe zakończenie. Przyciąga widzów dużą dawką dobrego humoru, bogactwem strojów oraz potęgą orkiestry i głosów artystów scen operowych.
„Grać Bacha, zawsze grać Bacha” — właśnie tymi słowami Fryderyk Chopin zachęcał do gry na fortepianie swoją uczennicę Camille Dubois. Sam z muzyką Bacha po raz pierwszy zetknął się za sprawą Wojciecha Żywnego, kiedy był jeszcze dzieckiem. Twórczość J.S. Bacha poznają także melomani z Puław: polonezy jego i siedmiu innych znakomitych kompozytorów usłyszymy podczas koncertu otwarcia Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata.
Wszystkie Strony Świata to muzyczne święto Puław. Wznosimy muzyczne mosty między muzyką poważną, jazzową i tradycyjną. Podobnie jak w latach ubiegłych spoglądamy także w stronę sceny muzyki najnowszej. Zestawiamy wybitne dzieła przeszłości z nowatorskimi interpretacjami i aktualnymi trendami, przekraczamy granice — geograficzne i gatunkowe — udowadniając, że muzyka nie musi się ograniczać tylko do właściwego sobie odbiorcy, że warto sięgać po to, co dotychczas nieznane. Wierzymy, że każdy meloman, gość dużych sal koncertowych, może się zachwycić także klubowym koncertem i eksperymentalnymi projektami muzycznymi.