Imprezy i koncerty w Puławach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Puław

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Nadwiślańska 9, Zamkowa 3/5
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 11km od Puław)
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Puławy Aktualności

Stand-up No Limits oraz Peweks Art & Music zapraszają na wieczór stand-up comedy w Puławach!
Zapraszamy na wieczór stand-up'owy z Wiolką Walaszczyk w programie "PUCZ" .
„Grać Bacha, zawsze grać Bacha” — właśnie tymi słowami Fryderyk Chopin zachęcał do gry na fortepianie swoją uczennicę Camille Dubois. Sam z muzyką Bacha po raz pierwszy zetknął się za sprawą Wojciecha Żywnego, kiedy był jeszcze dzieckiem. Twórczość J.S. Bacha poznają także melomani z Puław: polonezy jego i siedmiu innych znakomitych kompozytorów usłyszymy podczas koncertu otwarcia Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata.
Wszystkie Strony Świata to muzyczne święto Puław. Wznosimy muzyczne mosty między muzyką poważną, jazzową i tradycyjną. Podobnie jak w latach ubiegłych spoglądamy także w stronę sceny muzyki najnowszej. Zestawiamy wybitne dzieła przeszłości z nowatorskimi interpretacjami i aktualnymi trendami, przekraczamy granice — geograficzne i gatunkowe — udowadniając, że muzyka nie musi się ograniczać tylko do właściwego sobie odbiorcy, że warto sięgać po to, co dotychczas nieznane. Wierzymy, że każdy meloman, gość dużych sal koncertowych, może się zachwycić także klubowym koncertem i eksperymentalnymi projektami muzycznymi.
Z wielką przyjemnością Galeria Zielona zaprasza dzieci na przedstawienia teatralne w sobotę i niedzielę, 21. i 22. października na godzinę 15:00.
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zaprasza na koncert legendarnego polskiego zespołu rockowego „Oddział Zamknięty”, który odbędzie się 17 września 2017 r. na sali widowiskowej o godz. 18:00.
Zapraszamy na rodzinne święto pełne truskawkowych atrakcji. 3 lipca na Stadionie w Górze Puławskiej największą gwiazdą będzie truskawka z Gminy Puławy.
Powitajmy WIOSNĘ na biegowo w Puławach na kolejnym Biegu Zielonych Sznurowadeł! W trakcie wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna na rzecz dziewcząt i chłopców w wieku od 6 do 19 lat - wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach oraz Specjalnego Ośrodka Wychowawczego, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Puławach. Zbierane będą środki czystości, środki higieniczne i bieliznę (nie zbieramy pieniędzy).
Już wkrótce po raz kolejny spotkamy się na muzycznym święcie Puław. 6. edycja Puławskiego Festiwalu Muzycznego przyniesie moc wrażeń zarówno miłośnikom muzyki poważnej, jak i fanom sceny awangardowej i offowej. Do zobaczenia w Puławach od 7 do 13 listopada 2015 podczas 6. edycji Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata!
13 listopada odbędzie się ostatni dzień 6. edycji Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata, który przyniesie moc wrażeń zarówno miłośnikom muzyki poważnej, jak i fanom sceny awangardowej i offowej.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Puławach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Puławach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Puławach lub okolicy to: Pardes Festival 2021.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej