Imprezy i koncerty w Radomiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Komedia
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła

Radom Aktualności

Największa impreza biegowa w Radomiu - Bieg Kazików - już 11 marca (niedziela), startujemy o godzinie 11:00.
Wyjątkowy zespół, wyjątkowy repertuar - radomski klub Blues&Rock zaprasza na koncert 17 lutego (sobota) o godzinie 19:00.
Koncert z cyklu Bieszczadzkie Wieczory - opowieści o Bieszczadach pisane muzyką i słowem. Zapraszamy do radomskiego klubu Blues &  Rock 16 lutego o godzinie 20:00.
25 listopada, o godzinie 16:00, w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się występ Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.
Zapraszamy na występ Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, który zaprezentuje się 23 listopada, o godzinie 18:30, w Sali Koncertowej UM w Radomiu.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.
Zapraszamy na koncert, podczas którego wystąpi Grzegorz Turnau. Wydarzenie zaplanowano na 28 października, na godzinę 19:00. Miejscem imprezy jest Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej.
Zapraszamy na wyjątkowy spektakl: “PIKANTNI”, który zostanie wystawiony 1 października o godz. 17:00 i 19:30 w Radomiu.
Światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 8 i 9 lipca w Radomiu! American Monster Truck Motor Show  to emocjonujące widowisko i pokaz motoryzacyjny w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich. Pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami. Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny i palonej gumy oraz popcornu, stwarzają ten niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju amerykański klimat jaki widzimy na wielu, zagranicznych filmach akcji!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 13 sierpnia w Radomiu odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Za jakie grzechy dobry Boże. Zapraszamy!