Imprezy i koncerty na Mazurach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Suwałki
Miejsce imprezy:
Suwałki Arena
Miejscowość:
Olecko
Miejsce imprezy:
Hala widowiskowo sportowa Lega
Miejscowość:
Olecko
Miejsce imprezy:
Hala widowiskowo sportowa Lega

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Mazurskiego Maratonu Rolkowego wszystkich miłośników imprez rolkowych oraz niepowtarzalnej przyrody i walorów krajobrazowych, który odbędzie się 8 maja 2021 r.
Podczas nadchodzącej zimy, chyba każdy z nas marzy o takim urlopie, podczas którego będziemy mogli wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od tłumu turystów. Ma to oczywiście związek z trwającą pandemią koronawirusa, podczas której zalecane jest przestrzeganie wszelkich zaleceń i ograniczeń. Zimowy wyjazd może być w pełni bezpieczny, jeśli wybierzemy się na Mazury. Odpoczynek w pełnej bliskości przyrody, z malowniczymi krajobrazami i możliwością szusowania na nartach, bo również i tu znajdziemy kilka wyciągów narciarskich - to i o wiele więcej jest możliwe w sezonie zimowym na Mazurach. W tym artykule przedstawimy 3 pomysły na bezpieczny wypoczynek na Mazurach, przy ograniczonym kontakcie międzyludzkim. Gdzie warto się wybrać? Sprawdźmy!
Zapraszamy na występ stand-up comedy. W klimatycznej salce Lasu wystąpią Kuba Dąbrowski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.
Zapraszamy 31 października na stand-up comedy Rafała Rutkowskiego pt. "Seks, drags i kredyty".
Zaduszki Jazzowe w Olsztynie to dwudniowe wydarzenie nawiązujące do tradycji cyklów koncertów jazzowych w okresie zadusznym powstałej w Krakowie w latach 50-tych. W dniu drugim w Klubie SARP zagra Blum Zawias Duo.
Zaduszki Jazzowe w Olsztynie to dwudniowe wydarzenie nawiązujące do tradycji cyklów koncertów jazzowych w okresie zadusznym powstałej w Krakowie w latach 50-tych.
Ostróda cieszy się zainteresowaniem turystów przez cały rok. Przyciąga żeglarzy, wędkarzy, jak i rodziny z dziećmi. To idealne miejsce na weekendowy i dłuższy wypoczynek. Znajdziemy tam malownicze krajobrazy, ciekawe atrakcje i mnóstwo urokliwych miejsc. Nie macie pomysłu na weekendowy wyjazd? Odwiedźcie Ostródę!
Zapraszamy po raz pierwszy na wieczór stand-up comedy do Restauracji Myśliwskiej w Elblągu ! Na scenie zobaczycie trzy programy komediowe trzech komików:
Niesamowity spektakl muzyczny poświęcony życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German.
Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand'upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury.