Imprezy i koncerty na Mazurach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki

Aktualności

1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju.  Kino Letnie Sopot - Zakopane  zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Giżycku.
Mazury są nazywane Krainą Tysiąca Jezior, choć tak naprawę jest ich zdecydowanie więcej. Skupmy się jednak na najciekawszych akwenach regionu – który z nich warto wybrać jako urlopowy cel? Mamy dla ciebie kilka propozycji.
Planujesz wypoczynek w rejonie Warmii i Mazur? Pierwszym skojarzeniem z tymi miejscami są żagle. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że na turystów czeka o wiele więcej atrakcji. Proponujemy rowerowe wyprawy szlakami Green Velo! Niżej dowiecie się, dlaczego warto skorzystać z naszych rekomendacji.
Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że już od 1 czerwca czynny będzie prom pasażersko-samochodowy, łączący miejscowość Wierzba z zachodnim brzegiem jeziora Bełdany. Dzięki temu znacznie skraca się podróż chociażby do popularnych Mikołajek.
  Mazury  nie bez powodu nazywane są Krainą Tysiąca Jezior. Co więcej, słyną z tego, że na tym terenie znajduje się ich aż 2600! Warto to wykorzystać do zaplanowania wakacji z dala od zgiełku. Mazury oferują wiele atrakcji – zarówno dla miłośników przyrody, historycznych zabytków, ale i sportowców, wędkarzy czy letników spragnionych kontaktu z naturą.
Po tygodniach obostrzeń mazurska turystyka budzi się do życia. Można już rezerwować miejsca noclegowe i planować przyjazdy, otwierają się również najważniejsze atrakcje regionu. Od 4 maja w Giżycku można zwiedzać słynną Twierdzę Boyen!
Jak wyobrażasz sobie idealne wakacje? Jeżeli twoje marzenia związane są ze słońcem i wodą, podopowiadamy, jak możesz spędzić urlop!
Mazurskie akweny to nie tylko Mamry, Śniardwy czy popularny Niegocin. W regionie jest ich tysiące! Przygotowaliśmy listę kilku ciekawych zbiorników wodnych, które warto wziąć pod uwagę, szukając ciekawych miejsc na Mazurach.
Rodzinne wyjazdy to sprawdzian umiejętności logistycznych – trzeba bowiem znaleźć odpowiedni nocleg, a także zaplanować satysfakcjonujące wszystkich rozrywki. Podpowiadamy, jak spędzić wakacje z dziećmi na Mazurach!
Gdzie warto pojechać na weekend? Jednym z najlepszych kierunków jest spokojna Warmia i jedno z ciekawszych miasteczek – Braniewo.