Imprezy i koncerty w Rewalu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Rewal Aktualności

Bon turystyczny w wysokości 500 zł można aktywować i realizować od 1 sierpnia 2020 roku. Jest to nie tylko wsparcie dla rodzin z dziećmi, ale także dla polskiej branży turystycznej, która przechodziła trudne momenty. Beneficjenci mogą realizować bon tylko na terenie kraju, w Polsce czeka jednak tyle wspaniałych miejsc, że nikomu nie będzie brakować zagranicznych wojaży. Być może dzięki bonowi 500+ więcej osób przyjedzie do Rewala? Niżej prezentujemy listę przedsiębiorstw, w których można go zrealizować.
Zapraszamy na wyjątkową wystawę, która jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO®. Ta niepowtarzalna kolekcja klocków LEGO została zainicjowana ponad 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO.
Sołtys, Rada Stołecka Rewal, Rada Rodziców ZSS Rewal oraz Stowarzyszenie Aktywni Kulturalnie zapraszają na majówkę z Festiwalem Kwiatowym.
Szukasz spokojnego miejsca nad polskim morzem? Zdecydowanie polecamy Rewal! Sprawdź, które obiekty noclegowe szczególnie rekomendują turyści.
Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu we wtorek 1 sierpnia o godzinie 20:00. Już dziś serdecznie zapraszamy na występ!
Jeśli szukasz najlepszych atrakcji dla dzieci i rozrywki dla całej rodziny w Rewalu – przyjdź na spektakl Bzika! Tola i Bzik będą bawić najmłodszych w Amfiteatrze w Rewalu w środę 19 lipca o godzinie 19:00 oraz w piątek 28 lipca również o godzinie 19:00.
Zespół Boys wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu w poniedziałek 31 lipca o godzinie 19:00. Zapraszamy na koncert!
Teresa Werner wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu w niedzielę 30 lipca o godzinie 20:00. Zapraszamy!
Cezary Pazura wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu w sobotę 29 lipca o godzinie 18:30.
Zespół Piękni i Młodzi wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu 27 lipca o godz. 19:00. Zapraszamy na koncert!