Imprezy i koncerty w Rowach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Rowy Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia turyści zyskali możliwość realizowania bonu turystycznego 500+, wspierającego polskie rodziny oraz krajową branżę turystyczną w czasie kryzysu. Wsparcie w wysokości 500 złotych przysługuję wszystkim rodzicom posiadającym dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Pomoc ta pozwoli wielu osobom wyjechać w końcu na wymarzone rodzinne wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon można wykorzystać jedynie w obiektach na to przygotowanych. Listę takich miejsc znajdziecie poniżej.    Uwielbianym przez turystów kierunkiem na letnie wakacje jest polskie morze. Jeżeli planujcie rodzinny urlop w Rowach, koniecznie sprawdź, gdzie można zrealizować bon turystyczny!
W dniach 28 - 29 lipca 2018 w Rowach odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Paradnych Orkiestr Dętych. Miejscem imprezy jest Muszla Koncertowa, przy ulicy Słonecznej.
W dniach 14 - 15 lipca 2018 roku, jak co roku, do Rowów zjadą najpiękniejsze maskotki z całej Polski, by wziąć udział w dorocznym zjeździe.
Szukacie noclegów w urokliwych Rowach? W naszym zestawieniu przyszedł czas właśnie na tę miejscowość. Sprawdźcie więc, które obiekty noclegowe są najchętniej polecane przez turystów korzystających z naszego serwisu.
Mieszkańców wsi Rowy, jak i wszystkich turystów odwiedzających ten nadmorski kurort serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness! W każdą środę wakacji odbędzie się tam cykl bezpłatnych zajęć fitness!
Serdecznie zapraszamy wszystkich  na imprezę folklorystyczną Raz na ludowo , która odbędzie się w dniach 13 - 14 sierpnia w Muszli Koncertowej w Rowach.
Zapraszamy na cykl imprez Dyskoteka pod Żaglami, które odbywają się w każdy piatek w Parku Kultury i Wypoczynku w Rowach! Dyskoteki trwają w godz. 18:00 -22:00.
Serdecznie zapraszamy na IX Ogólnopolski Przegląd Paradnych Orkiestr Dętych 2016 w Rowach. Impreza odbędzie się w dniach 6 - 7 sierpnia w Parku i Muszli Koncertowej.
30 lipca w Rowach odbędzie się impreza plenerowa Dzień Prewencji 2016! Zapraszamy na godz. 15:00.
Ciekawym wydarzeniem na plażach polskiego wybrzeża są Plażowe Mistrzostwa Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 13 lipca o godz. 10 na plaży w Rowach.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej