Imprezy i koncerty w Rumi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Rumi

Miejscowość:
Sopot
(ok. 18km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

Rumia Aktualności

„Tego jeszcze nie grali” - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju , twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU.
Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej, Amazonii. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne.
SŁAWOMIR - twórca, wokalista, wizjoner. Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem.
Rumia już po raz kolejny będzie gościć Marcina Gortata, znanego polskiego koszykarza, który jako jedyny Polak w historii NBA awansował do jej finału.
Zapraszamy na koncert wokalistki Ewy Farny, który odbędzie się 1 lipca w Rumi.
Zapraszamy na koncert zespołu Pectus, który zaprezentuje się 1 lipca w Rumi.
Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń  i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

Majówka w Rumi

Zapraszamy na majówkowy festyn w Rumi. Główną gwiazdą imprezy będzie Beata Kozidrak z zespołem BAJM. Wydarzenie odbędzie się 3 maja.
Cała Polska biega z mapą to ogólnopolska akcja popularyzująca bieg na orientację. W tym roku odbywa się już po raz siódmy! Chcesz spróbować swoich sił w biegu? Jednym z miast biorących udział w akcji jest Rumia. Zapraszamy już 24 maja!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Rumi

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Rumi?