Imprezy i koncerty w Rumi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Rumi

Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
Miejscowość:
Gdynia
(ok. 11km od Rumi)
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza

Rumia Aktualności

Cała Polska biega z mapą to ogólnopolska akcja popularyzująca bieg na orientację. W tym roku odbywa się już po raz siódmy! Chcesz spróbować swoich sił w biegu? Jednym z miast biorących udział w akcji jest Rumia. Zapraszamy już 24 maja!
1 kwietnia o godz. 20:00 w Rumi zostanie wystawiony spektakl Klimakterium i już. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy Was do Rumi na Kabaretowy Dobry Wieczór czyli 20-lecie Formacji Chatelet. Obok gwiazdy wieczoru wystąpią: Kabaret Skeczów Męczacych i Katarzyna Pakosińska. Zapraszamy!
Stacja Kultura- Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Kitowskiej, współzałożycielki Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat” z Rumi, który odbędzie się 12 lipca o godz. 18.30 w Stacji Kultura.
Stacja Kultura- Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Anna Głuchowskiej, absolwentki gdańskiej ASP. Wernisaż odbędzie się 12 lipca (wtorek), o godz. 18.30 w Stacji Kultura.
Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza na głośne czytanie sztuki pt. "W kolejce po serce" w wykonaniu Malwiny Tkaczyk. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Teatr Przy Stole.
Stacja Kultura wraz z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz uczelnią Slippery Rock University of Pennsylvania z USA zapraszają do Stacji Kultura w Rumi na międzynarodową wystawę "IMPRESJE CZERWIENI". Wernisaż odbędzie się 22 czerwca o 18:00.
Fundacja Pomysłodalnia wraz z Biblioteką Rumia zapraszają 9 czerwca na spotkanie z poetą, bardem i malarzem oraz jego najnowszym tomikiem „O jedną miłość za daleko”.
14 czerwca zapraszamy do Stacji Kultura na spotkanie z reporterem Arturem Domosławskim. Ukończył wydział wiedzy o teatrze w PWST w Warszawie. W latach 1991-2011był dziennikarzem „Gazety Wyborczej″, od 2011 roku jest związany z tygodnikiem „Polityka″, współpracuje także z polską edycją miesięcznika „Le Monde Diplomatique″. Otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2010 przyznawany przez miesięcznik „Press″.
20 maja zapraszamy na kolejne odsłona Czytania na podwieczorek. Cykl zajęć skierowany jest do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów są zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych fabuł znanych książek i baśni.