Imprezy i koncerty w Rybniku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Dom Kultury Niedobczyce
Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik Aktualności

4 lutego, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się koncert Raya Wilsona - byłego wokalisty GENESIS, który zaprezentuje zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy, jak i autorski materiał.
9 lutego, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej zostanie wystawiona operetka w 3 aktach pt. Baron Cygański.
2 lutego 2018 roku, o godzinie 18:30, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się Koncert Wiedeński.
24 stycznia, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi Sefardix Trio - Oleś Brothers & Jorgos Skolias.
18 stycznia 2018 roku, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej wystąpi duet Teresa Werner & Graziano.
14 stycznia, o godzinie 18:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się Śląski Festiwal Operetki z udziałem światowych gwiazd scen operowych.
12 stycznia, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej zaprezentuje się wokalista Mrozu.
Zapraszamy na recital Haliny Kunickiej, który odbędzie się 20 grudnia, o godzinie 18:00, w Domu Kultury Niedobczyce w Rybniku.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 5 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.
The End Of The End dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia metalu, po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham. Film będzie można zobaczyć 11 października, o godzinie 20:00, w wybranych kinach sieci Multikino.