Imprezy i koncerty w Rybniku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Powstańcza

Imprezy w okolicy Rybnika

Miejscowość:
Jastrzębie Zdrój
(ok. 17km od Rybnika)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Pawłowice
(ok. 19km od Rybnika)
Miejsce imprezy:
Gminny Ośrodek Kultury

Rybnik Aktualności

Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje.
W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno, oni..., no cóż, są. Dwóch brodatych zbirów, którzy otarli się o interesujące życie, przygody, a czasem nawet przytrzymywali drzwi prawdziwej karierze i bogactwu!
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpią: Magda Kubicka i Jakub Poczęty.
" Przygoda z ogrodnikiem " to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora — Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: " Między Łóżkami " , " Ostra Jazda " , " Old Love " , czy " Randka w Ciemno na dwie pary".
Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
8 lutego 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Rybnika. Rok po dwóch wyprzedanych koncertach, projekt wystąpi dwa razy w Teatrze Ziemi Rybnickiej w składzie powiększonym o 4 muzyków. Dotychczasowy repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2019/2020  zespół ponownie planuje nowości w liście utworów. Zapraszamy w sobotę 8 lutego 2020. Początek koncertów o 16:00 i 19:00
Zapraszamy do Szeptów w Rybniku na stand-up Katarzyny Piaseckiej.
Zapraszamy do Teatru Ziemi Rybnickiej na zabawny, a jednocześnie skłaniający do refleksji spektakl pt.: "Między Łóżkami" w reżyserii Artura Barcisia.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński oraz Michał "Mimi" Zenkner.
"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Między Łóżkami", "Ostra Jazda", "Old Love", czy "Randka w Ciemno na dwie pary".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Rybniku

Co dzieje się w najbliższy weekend w Rybniku?
W najbliższy weekend w Rybniku i okolicy odbywa się: Stand-Up: "Za starzy by umrzeć młodo" w Rybniku.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Rybniku?