Imprezy i koncerty w Rybniku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Miejscowość:
Rybnik
Miejsce imprezy:
Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik Aktualności

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 5 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.
The End Of The End dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia metalu, po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham. Film będzie można zobaczyć 11 października, o godzinie 20:00, w wybranych kinach sieci Multikino.
Po 6 latach Pearl Jam wraca na srebrny ekran! 4 października w kinach sieci Multikino będziemy mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia nowego dokumentu i koncertu zespołu zarejestrowanego w 2016 roku na stadionie baseballowym Chicago Cubs.
W sobotę 9 września, o godzinie 10.00 zapraszamy na uroczystą Inaugurację Europejskich Dni Dziedzictwa w Województwie Śląskim do rybnickiego Muzeum.
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
Zapraszamy na spektakl komediowy pt. Boeing, Boeing - odlotowe narzeczone, który odbędzie się 15 listopada, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Metafizyka dwugłowego cielęcia , które odbędzie się 21 października, o godzinie 21:30, w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Zapraszamy na spektakl pt. Metafizyka dwugłowego cielęcia , który zostanie wystawiony 21 października, o godzinie 17:30, w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Zapraszamy na występ zespołu Świetliki, który zaprezentuje się 18 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK odbędzie się 23 listopada, o godzinie 17:30, w Teatrze Ziemi Rybnickiej.