Imprezy i koncerty w Rymanowie-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Rymanów-Zdrój Aktualności

Od 5 do 27 lutego w Galerii Sztuki w Rymanowie-Zdroju będzie można oglądać wystawę malarstwa Iwony Jankowskiej-Kozak pt. „Dwa światy”.
Od 18 do 20 września zapraszamy do Rymanowa-Zdroju na aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem pięknej okolicy.
16 sierpnia w Rymanowie-Zdroju nie lada wydarzenie dla wszystkich miłośników sztuki. Zapraszamy na Wieczór Opery i Operetki, który odbędzie się na scenie w Parku nad Czarnym Potokiem.
15 sierpnia 2105 roku w Amfiteatrze przy „Zielonym Domku” w Rymanowie-Zdroju odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych "Koncert na Dwa Świerszcze i Kapele".
26 lipca 2015 roku w Amfiteatrze przy „Zielonym Domku” w Rymanowie-Zdroju odbędzie się kolejny już Podkarpacki Przegląd Zespołów Obrzędowych o tematyce weselnej „Wesele Podkarpackie”.
12 lipca 2015 roku w Amfiteatrze przy „Zielonym Domku” w Rymanowie-Zdroju odbędą się Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych.
  W dniach 4-5 lipca 2015 roku w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju odbędzie się Festiwal im. Hanki Ordonówny.
28 czerwca 2015 roku w Amfiteatrze przy „Zielonym Domku” w Rymanowie-Zdroju odbędzie się coroczny Festyn Promocyjny „To już lato”.
W Rymanowie-Zdroju Dzień Dziecka zaczyna się wcześniej. 31 maja 2015 roku w Parku w Rymanowie-Zdroju odbędą się imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami.
W dniach od 12 maja do 13 czerwca 2015 roku w zdrojowej Galerii Sztuki będzie można oglądać wystawę malarstwa Jacka Balickiego.