Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Rzeszów Aktualności

ROYAL NATIONAL BALLET OF GEORGIA POTSKHISHVILI.
"Historie łóżkowe" , to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś...
ROBOPARK to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny i wielki hit dla fanów najnowszych technologii. Wystawa będzie czynna od 9 października do 8 listopada (także w niedziele niehandlowe) w CH Millenium Hall przy al. Kopisto 1.
Zespół ŚLĄSK ponownie odwiedzi Rzeszów! Już 3 stycznia 2021 r. ten wybitny zespół pod dyrekcją Pana Zbigniewa Cierniaka ponownie odwiedzi nasze miasto. Koncert Galowy odbędzie się w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej.
Zapraszamy 17 grudnia do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na występ kabaretu Ani Mru Mru z najnowszym z programem Cirque de volaille.
Zapraszamy Państwa na satyryczno - muzyczny spektakl "Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości", który bazuje w swej konwencji na najlepszych wzorach, takich jak "Kabaret Starszych Panów".
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - „KRÓLOWA ŚNIEGU”.