Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Trzebowisko
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Hala Podpromie

Rzeszów Aktualności

Smoking Barrelz z Krakowa zagra w klubie Nowa Kultura już w piątek 9 marca!
Jeden z najważniejszych zespołów, legenda bluesowo-rockowego grania wystąpi na koncertowej scenie LUKR. Organizatorzy zapraszają na koncert zespołu Dżem.
Spotkanie z Dawidem Rojkiem 'Przez Azję cz1. - Kambodża-Birma' odbędzie się w rzeszowskim klubie Underground 7 lutego (środa) o godzinie 20:00.
Stowarzyszenie Ultra Run zachęca do wzięcia udziału w Ultramaratonie Podkarpackim.  To już piąta edycja tego sportowego wydarzenia. Startujemy 12 maja na Rynku Głównym w Rzeszowie.
Jubileuszowy koncert zespołu 'Raz, Dwa,Trzy' odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej.
Wybierz się w muzyczną podróż z Maciejem Maleńczukiem. Koncert artysty odbędzie się  17 marca (sobota) o godzinie 18:00 w Kinie Zorza.
Zapraszamy na recital Edyty Geppert do Filharmonii Podkarpackiej 14 marca (środa) o godzinie 19:00.
W ramach cyklu koncertów Atmasfera na rzeszowskiej scenie wystąpi Patrycja Markowska. Zapraszamy do Hali Podpromie 23 lutego (piątek) o godzinie 19:00.
Islandzki artysta Ragnar Ólafsson wystąpi w rzeszowskim klubie Underground 22 lutego o godzinie 20:00. Koncert promuje debiutancki album "Urges".
40 edycja MetalManiek, na której zagrają Misteria, Halucynogen i Shame Yourself odbędzie się 17 lutego (sobota) o godzinie 19:00.