Imprezy i koncerty w Rzeszowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Rzeszów Aktualności

Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów to impreza o długiej tradycji, odbywająca się w Rzeszowie już od trzydziestu lat. Jej tegoroczna edycja na pewno będzie równie udana, co poprzednie, tym bardziej, że swój udział potwierdzili znakomici podróżnicy.
We wtorek rozpoczyna się 12. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych. Do soboty widzowie zobaczą kilkadziesiąt filmów pełnych optymizmu. Będą mieli również okazję spotkać się z twórcami, którzy każdego dnia festiwalu będą gościć w Wojewódzkim Domu Kultury.
Rusza jedenasta edycja najbardziej optymistycznego festiwalu filmowego w Polsce - Multimedia Happy End w Rzeszowie! W programie znalazła się m.in. „Dziewczyna z szafy” Bodo Koxa, wieloletniego prowadzącego tej imprezy.
Już wkrótce w Rzeszowie odbędzie się prawdziwe święto optymistycznego kina -  Festiwal Filmów Optymistycznych Multimedia Happy End. Powodów do radości jest więcej, ponieważ w tym roku Festiwal obchodzi 10 urodziny!
W najbliższy wtorek, 11 października, w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie rozpoczyna się dziewiąty  Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych. Optymistyczne filmy będziemy mogli oglądać do 15 października. Tradycyjne festiwalowe złote ryby odbiorą w tym roku: Grzegorz Halama i Andrzej Gałła.
W Rzeszowie sytuacja wraca już do normy. Wielka woda nie jest już zagrożeniem i w tej chwili trwa sprzątanie wyrządzonych przez powódź szkód. Niestety miejscowości położone w północnej części Podkarpacia wciąż zmagają się z żywiołem.
W całej Polsce służby ratownicze mają pełne ręce roboty. Zamieszczamy kolejną porcję zdjęć z terenów walczących z powodzią. Tym razem jest to Rzeszów, który walczy z wylewającym Wisłokiem. Poziom wody jest bardzo wysoki.
Stan Borys z grupą Imię Jego 44 oraz zespół IRA to największe gwiazdy tegorocznej zabawy sylwestrowej pod chmurką w Rzeszowie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej