Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB POD PALMĄ
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Lukr
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka

Rzeszów Aktualności

16 grudnia LUKR zamieni się w prawdziwą świątynię muzyki elektronicznej, nadchodzi siódma edycja imprezy Satora & Friends!
Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour – na koncertowej scenie LUKЯ już 15 grudnia!
Carmen & Sheherezade - Balet Opery Kijowskiej.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu.
ZAKOPOWER na koncertowej scenie LUKЯ już 22 grudnia! To nowy termin - koncert miał odbyć się 8 grudnia, jednak z powodu choroby wokalisty został przełożony.
Andy Powell wraz ze swoim legendarnym Wishbone Ash nie ominie Polski w ramach przyszłorocznej trasy "Open Road Tour 2018". Nazwa nie jest przypadkowa. Trasa rozpoczynająca się w 2018 roku otwiera świętowanie zbliżającego się jubileuszu obecności - 50-lecia Andyego Powella na światowych scenach!
Klub Lukr zaprasza na Andrzejkową Sobotę – impreza odbędzie się 25 listopada.
“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania.
Klub Lukr zaprasza na klubową sobotę, która połączona będzie z oficjalnym after party XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców Real Madryt.
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert zespołu Maleo Reggae Rockers.