Imprezy i koncerty w Sarbinowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Sarbinowa

Miejscowość:
Koszalin
(ok. 16km od Sarbinowa)
Miejsce imprezy:
Filharmonia Koszalińska im.Stanisława Moniuszki

Sarbinowo Aktualności

Bon turystyczny to wsparcie, z którego skorzystają nie tylko polskie rodziny, ale także rodzima branża turystyczna. Przysługuje on na każde dziecko przed ukończeniem 18. roku życia. Od 1 sierpnia 2020 roku można już aktywować i realizować bon 500+! Trzeba przy tym pamiętać, że jest ważny tylko na terenie Polski – na szczęście w naszym kraju nie brakuje miejsc, w których spędzimy wymarzony urlop. Popularnym kierunkiem na wyjazd z dzieckiem jest polskie morze, więc jeśli planujesz wypoczynek w takim kurorcie jak Sarbinowo, zobacz, gdzie zapłacisz za pomocą bonu turystycznego.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 18 sierpnia w Sarbinowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu The Rolling Stones Ole, Ole, Ole.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 22 lipca w Sarbinowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Za jakie grzechy dobry Boże.
Szukając sprawdzonych domków letniskowych w Sarbinowie, warto zajrzeć do naszego najnowszego zestawienia. Dzisiaj prezentujemy obiekty, które najchętniej rekomendują nasi turyści.
Sarbinowo to malownicza wieś w województwie zachodniopomorskim. Turystów przyciąga piaszczystą plażą i atrakcyjną bazą noclegową. Przekonajcie się jakie obiekty noclegowe najchętniej rekomendują turyści na łamach naszego serwisu.
Lato w pełni a to znaczy, że już niedługo rozpocznie się Kino na leżakach. Jak co roku, w nadmorskich miejscowościach, zostaną rozmieszczone wygodne leżaki, na których wszyscy chętnie rozgoszczą się i zasmakują w najgorętszych filmach. 8 lipca widzowie na boisku szkolnym w Sarbinowie obejrzą film „Jeszcze dalej niż północ”.
2 sierpnia w Sarbinowie odbędzie się kolejny nastrojowy koncert organowy. Tym razem dla zgromadzonej w kościele pw. Wniebowzięcia najświętszej Maryi Pany publiczności zagrają: Roman, Maria i Łukasz Peruccy.
Koncerty w okresie letnim brzmią zdecydowanie inaczej. Jeśli chcecie się o tym przekonać, zapraszamy Was 26 lipca do kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie. Tego dnia zagra rosyjski duet organowy: Ludmiła Gołub i Valeria Anfinogenova oraz Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej Kalophonia ze Lwowa.
Zespól LemOn to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Charyzmatyczni i autentyczni w swojej muzyce, podbili serca fanów w całym kraju. 22 lipca formacja wystąpi w Sarbinowie. Koncert odbędzie się na boisku szkolnym w Sarbinowie.
12 lipca w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie odbędzie się koncert organowy, podczas którego wystąpi Urszula Grahm. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, która ukończyła w 1968 roku w klasie organów prof. Feliksa Rączkowskiego.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sarbinowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sarbinowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Sarbinowie lub okolicy to: Waldemar Malicki w show „Naga Prawda o klasyce”.