Imprezy i koncerty w Sarbinowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Sarbinowa

Miejscowość:
Koszalin
(ok. 16km od Sarbinowa)
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 16km od Sarbinowa)
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 16km od Sarbinowa)
Miejsce imprezy:
Event Center G38

Sarbinowo Aktualności

Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 18 sierpnia w Sarbinowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu The Rolling Stones Ole, Ole, Ole.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 22 lipca w Sarbinowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Za jakie grzechy dobry Boże.
Szukając sprawdzonych domków letniskowych w Sarbinowie, warto zajrzeć do naszego najnowszego zestawienia. Dzisiaj prezentujemy obiekty, które najchętniej rekomendują nasi turyści.
Sarbinowo to malownicza wieś w województwie zachodniopomorskim. Turystów przyciąga piaszczystą plażą i atrakcyjną bazą noclegową. Przekonajcie się jakie obiekty noclegowe najchętniej rekomendują turyści na łamach naszego serwisu.
Lato w pełni a to znaczy, że już niedługo rozpocznie się Kino na leżakach. Jak co roku, w nadmorskich miejscowościach, zostaną rozmieszczone wygodne leżaki, na których wszyscy chętnie rozgoszczą się i zasmakują w najgorętszych filmach. 8 lipca widzowie na boisku szkolnym w Sarbinowie obejrzą film „Jeszcze dalej niż północ”.
2 sierpnia w Sarbinowie odbędzie się kolejny nastrojowy koncert organowy. Tym razem dla zgromadzonej w kościele pw. Wniebowzięcia najświętszej Maryi Pany publiczności zagrają: Roman, Maria i Łukasz Peruccy.
Koncerty w okresie letnim brzmią zdecydowanie inaczej. Jeśli chcecie się o tym przekonać, zapraszamy Was 26 lipca do kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie. Tego dnia zagra rosyjski duet organowy: Ludmiła Gołub i Valeria Anfinogenova oraz Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej Kalophonia ze Lwowa.
Zespól LemOn to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Charyzmatyczni i autentyczni w swojej muzyce, podbili serca fanów w całym kraju. 22 lipca formacja wystąpi w Sarbinowie. Koncert odbędzie się na boisku szkolnym w Sarbinowie.
12 lipca w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie odbędzie się koncert organowy, podczas którego wystąpi Urszula Grahm. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, która ukończyła w 1968 roku w klasie organów prof. Feliksa Rączkowskiego.
Wzorem lat ubiegłych, w Samorządowym Centrum Kultury w Sarbinowie odbędzie się Festiwal Morskiego Śpiewania. Są to cyklicznie odbywające się od lipca do końca sierpnia, w każdy czwartek, spotkania z kulturą.