Imprezy i koncerty w Sosnowcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Sosnowca

Miejscowość:
Dąbrowa Górnicza
(ok. 3km od Sosnowca)
Miejsce imprezy:
Rock Out
Miejscowość:
Katowice
(ok. 11km od Sosnowca)
Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny
Miejscowość:
Czeladź
(ok. 7km od Sosnowca)
Miejsce imprezy:
Restauracja i Hotel Rycerski
Miejscowość:
Chorzów
(ok. 15km od Sosnowca)
Miejsce imprezy:
Teatr Rozrywki

Sosnowiec Aktualności

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Michał Leja wystąpi z najnowszym programem „Anatomia”
Program „Za starzy, by umrzeć młodo”.
Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki? Bilguun Ariunbaatar: Mongoł Stand-upu! Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku. Jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip. Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski... chciał zostać lekarzem, a został celebrytą. Co poszło nie tak? Kto napisał Bogurodzicę? Gdzie leży Mongolia? Jaki Szymon? Dlaczego gwiazdy nie tańczą na lodzie? W jakiej wodzie się kurczy, a w jakiej odżywa? Na te i inne pytania nam Bilguun nie odpowie.
Mikrofoniarze, radiowcy, standuperzy - w nowym programie:  JEST DOBRZE. Są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Mówią to, czego na antenie nie wypada.
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Sosnowiec Stanc-up to stała scena komediowa, której gospodarzem jest Olka Szczęśniak. Tym razem ze swoim nowym pełnym programem wystąpią Wojtek Pięta i Magda Kubicka.  
Stand-up No Limits oraz Księgarnia zapraszają na drugi już wieczór komediowy. Wystąpią dla Was: Filip van eer Brym i Grzegorz Sykała.
27 października 2019 o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbędzie się oficjalny Roast Miasta Sosnowiec.
Niesamowity dwukrotny mistrz Polski w beatboxie. Pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sosnowcu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sosnowcu?