Imprezy i koncerty w Stroniu Śląskim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Zoo we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Centrum Koncertowe A2
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
klub D.K. Luksus
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Hala Stulecia

Stronie Śląskie Aktualności

Zespół flamenco Por Fiesta powstał w 1998 roku. Zadebiutował w tym samym roku recitalem podczas Międzynarodowych Spotkań Gitarowych. Dziś koncertuje na terenie całego kraju, występuje w radiu i telewizji.
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim zaprasza na piąte spotkanie w ramach Polsko-Czeskich Stołów Wielkanocnych. Wstęp jest wolny.
Już 10 marca, po raz trzeci zawodnicy zmierzą się w SGB Ultrabiel i najdłuższym biegu narciarskim w Polsce na 60 km techniką klasyczną. Trasa biegu prowadzi po przepięknych zakątkach najdzikszej części Sudetów w Górach Bialskich.
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim zaprasza na koncert, który odbędzie się z okazji Dnia Kobiet. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Fanów grupy Sztywny Pal Azji zapraszamy do Stronia Śląskiego, gdzie 11 marca zespół da akustyczny koncert. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż biletów.
CETiK zaprasza na czwarte spotkanie w ramach Strońskiego Kolędowania. Wstęp jest wolny.
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim zaprasza na organizowane tam zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywające się w ramach ferii zimowych. Udział jest bezpłatny!
Zapraszamy do Stronia Śląskiego na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
Zapraszamy do obchodów 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbędą się 10 i 11 listopada w Stroniu Śląskim.
Zapraszamy na spektakl muzyczno-kabaretowy pt. Upiorki w Operze , który odbędzie się 28 października, o godzinie 16:00, w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim.