Imprezy i koncerty w Stroniu Śląskim

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Stronie Śląskie Aktualności

Serdecznie zapraszamy 3 lipca o godz. 20:00 do Parku Miejskiego w Stroniu Śląskim na koncert zespołu LONG & JUNIOR. Wstęp wolny!
Turystom, którym wydaje się, że odwiedzili już każdy zakątek polskich gór, przedstawiamy Góry Bialskie. Jest to dzikie pasmo w Sudetach Wschodnich, przez znawców nazywane śląskimi Bieszczadami. W Góry Bialskie warto pojechać zwłaszcza wtedy, gdy szukamy spokoju oraz chcemy odciąć się od szarej codzienności.
Od początku sierpnia turyści mogą już aktywować i realizować bonu turystyczne. Ich głównym celem jest wsparcie dla polskich rodzin oraz krajowej branży turystycznej zmagającej się z kryzysem. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych może trafić nawet do 6,5 miliona polskich dzieci. Pomoc w postaci bonu będzie dla wielu osób okazją do wyjazdu na pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje. Przed wyruszeniem w podróż koniecznie należy sprawdzić listę obiektów, w których istnieje możliwość opłacenia pobytu za pomocą bonu turystycznego. W poniższym artykule możecie sprawdzić, gdzie wykorzystacie bon w Stroniu Śląskim.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej