Imprezy i koncerty w Stroniu Śląskim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Stronie Śląskie Aktualności

Turystom, którym wydaje się, że odwiedzili już każdy zakątek polskich gór, przedstawiamy Góry Bialskie. Jest to dzikie pasmo w Sudetach Wschodnich, przez znawców nazywane śląskimi Bieszczadami. W Góry Bialskie warto pojechać zwłaszcza wtedy, gdy szukamy spokoju oraz chcemy odciąć się od szarej codzienności.
Od początku sierpnia turyści mogą już aktywować i realizować bonu turystyczne. Ich głównym celem jest wsparcie dla polskich rodzin oraz krajowej branży turystycznej zmagającej się z kryzysem. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych może trafić nawet do 6,5 miliona polskich dzieci. Pomoc w postaci bonu będzie dla wielu osób okazją do wyjazdu na pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje. Przed wyruszeniem w podróż koniecznie należy sprawdzić listę obiektów, w których istnieje możliwość opłacenia pobytu za pomocą bonu turystycznego. W poniższym artykule możecie sprawdzić, gdzie wykorzystacie bon w Stroniu Śląskim.
Zapraszamy do udziału w tegorocznej Strońskiej Majówce. Organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych propozycji.
Recital operowy Dominiki Zamary „Perły Operowe” odbędzie się w ramach strońskiej Onufriady.
Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Szeryfa Stronia Śląskiego, który odbędzie się na miejskim orliku.
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim zaprasza do przyłączenia się do obchodów Święta Konstytucji 3 Maja.
Przedstawiamy program majówki rowerowej w Stroniu Śląskim.
Zespół flamenco Por Fiesta powstał w 1998 roku. Zadebiutował w tym samym roku recitalem podczas Międzynarodowych Spotkań Gitarowych. Dziś koncertuje na terenie całego kraju, występuje w radiu i telewizji.
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim zaprasza na piąte spotkanie w ramach Polsko-Czeskich Stołów Wielkanocnych. Wstęp jest wolny.
Już 10 marca, po raz trzeci zawodnicy zmierzą się w SGB Ultrabiel i najdłuższym biegu narciarskim w Polsce na 60 km techniką klasyczną. Trasa biegu prowadzi po przepięknych zakątkach najdzikszej części Sudetów w Górach Bialskich.