Imprezy i koncerty w Świdnicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Świdnica
Miejsce imprezy:
Aula Świdnica w I LO

Świdnica Aktualności

Jeśli z wypiekami na twarzy oglądaliście film „Buena Vista Social Club” i cenicie sobie muzyczne wydarzenia, które sprawiają radość, są pełne żaru i namiętności to The Cuban Latin Jazz zaprezentuje wam to co kochacie!
„To tylko sex” – sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!
„Wiedeńska krew” J. Straussa jest jedną z czterech (obok „Zemsty nietoperza”, „Barona cygańskiego” i „Nocy w Wenecji”) najbardziej znaną operetką kompozytora, która niezmiennie utrzymuje się w czołówce światowego repertuaru. Wspaniała muzyka, barwne kostiumy i niebanalna scenografia składają się na sukces operetki, który towarzyszy jej od lat.
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU
Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem.
Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń. To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem.
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET!
Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny a zarazem niezwykle liryczny spektakl.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour.