Imprezy i koncerty w Świdnicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Świdnicy

Miejscowość:
Wałbrzych
(ok. 16km od Świdnicy)
Miejsce imprezy:
Centrum Aqua Zdrój

Świdnica Aktualności

Lazy Class / High Society / Little Boy
Nullizmatyka to efekt rozpoczętej w tym roku współpracy 5 dolnośląskich muzyków z inicjatywy Nullo – pochodzącego z Wałbrzycha rapera, producenta, wydawcy, współzałożyciela Trzeciego Wymiaru, z którym nagrał 5 płyt (4 z nich pokryły się złotem). Supportem będzie grupa Opus Magnum.
Zespół Kat i Roman Kostrzewski zagoszczą w Świdnicy!   Artyści wystąpią 18 marca, o godzinie 18:30, w Klubie Bolko.
Zapraszamy na koncert Korteza w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych (ŚRM) – projektu, który daje lokalnym fanom muzyki wpływ na repertuar koncertowy ŚOK! Artysta zaprezentuje się 7 kwietnia, o godzinie 19:30. 
Już niedługo w Świdnicy rozpocznie się Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych”. Jest to impreza, która przybliża szerokiej publiczności krótkometrażowe kino faktu, ukazane z perspektywy młodego człowieka.
Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych", który odbędzie się w połowie października w Świdnicy to wydarzenie, którego idea polega na prezentacji krótkometrażowego kina dokumentalnego autorstwa zarówno profesjonalistów jak i zupełnych amatorów w branży filmowej.
Apetyt na muzykę komponowaną na viole da gamba będzie można zaspokoić  podczas tegorocznych koncertów 22. Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy. To zasługa pierwszego w historii tej imprezy obcokrajowca na stanowisku dyrektora artystycznego festiwalu - Petra Wagnera.