Imprezy i koncerty Świdnik Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Świdnik

Miejscowość:
Lublin
(ok. 9km od Świdnik)
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
(ok. 9km od Świdnik)
Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Świdnik Aktualności

Kabaret Smile właśnie tworzy swój kolejny program, który będzie miał premierę 16.10.2019 r. w Lublinie.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Wyjątkowy głos i zaskakujące dźwięki elektrycznych skrzypiec - to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy. Jego autorką jest Basia Kawa - wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów, kompozytorka, jedyna osoba w Polsce, która gra na specjalnie skonstruowanych dla niej 5-strunowych skrzypcach elektrycznych z USA.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Grupa MoCarta istnieje już 20 lat, toteż przyszedł czas na wspomnienia i refleksje. Jubileusz twórczości uczcimy 20 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.
"Królewna Śnieżka" - spektakl baletowy na motywach Baśni Braci Grimm. Zapraszamy na 2 godzinny przepiękny baśniowy spektakl w najlepszym wykonaniu osławionej trupy Artystów Royal Lviv Ballet.
Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów już niedługo znowu pojawi się ponownie na scenie. Cezary Pazura wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku 20 października.
Zapraszamy na występ Kabaretu Smile, który odbędzie się 14 grudnia, o godzinie 17:30 i 20:30, w Miejkim Domu Kultury w Świdniku.
Zapraszamy na VIII Konkurs Jednominutowych Amatorskich Filmów o Świdniku pt. Nakręcone Miasto . Nieprzekraczalny termin dostarczania materiałów upływa 24.11.2017 r., o godz. 18.00. W przypadku filmów wysyłanych pocztą decyduje data wysyłki.
Zapraszamy do Świdnika na muzyczną opowieść pt. Jeżeli kochać to nie indywidualnie , która odbędzie się 21 października, o godzinie 20:30. Miejscem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury.