Imprezy i koncerty w Szczytnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szczytna

Miejscowość:
Zielonka
(ok. 5km od Szczytna)
Miejsce imprezy:
Piekielna Pizza

Szczytno Aktualności

Zapraszamy na kolejny wieczór stand-up comedy w klubie Agaton 2. W nowych programach zobaczycie dwóch świetnych komików.
Kabaret Ani Mru-Mru zagości w Szczytnie ze swoją najnowszą premierą zatytuowaną "Cirque de volaille".
Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
W Szczytnie wystąpią znani stand-uperzy Damian Skóra oraz Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.  
Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin - 4 indywidualności sceniczne.
Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
KARIERA PO POLSKU to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Szczytnie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Szczytnie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Szczytnie lub okolicy to: Zbiry Stand-upu: Ćwiek i Linke w Piekielnej Pizzy w Zielonce.