Imprezy i koncerty w Sztutowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
Start spod Urzędu Miejskiego, ul. gen. Hallera
Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
Galeria Paleo
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Molo im. Jana Pawła II

Sztutowo Aktualności

Rok 2017 jest ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Rzeki Wisły. Jest to rok jubileuszowy, rok obchodów 550 - lecia. pierwszego wolnego flisu na Wiśle. Zważywszy na te okoliczności i położenie Gdańska uznaliśmy za konieczne zwrócenie uwagi na  rzekę mającą ogromne znaczenie historyczne, gospodarcze i turystyczne, rzekę, która od 1467 r. przez ponad 300 lat była najważniejszą rzeką na świecie, a dzisiaj jest zapomniana.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 22 lipca w Sztutowie. 
Kolejna impreza organizowana przez Polską Federację Beach Soccera nad Polskim morzem tego lata. 
Do turnieju zakwalifikowanych zostanie do 12 drużyn. Kwalifikację potrwają od 15 kwietnia do 1 lipca. Zespoły 8-10 osobowe. Wszyscy zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 1987 roku. Zgłaszać można się drogą poczty elektronicznej pod adresem mailowym info@beachsoccer.pl . Zgłoszenie powinno uwzględniać: Nazwę drużyny, Imię i nazwisko zgłaszającego, aktualny telefon kontaktowy i adres mailowy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.  

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej