Imprezy i koncerty w Sztutowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Sztutowa

Miejscowość:
Nowy Dwór Gdański
(ok. 14km od Sztutowa)
Miejsce imprezy:
Żuławski Ośrodek Kultury

Sztutowo Aktualności

Rok 2017 jest ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Rzeki Wisły. Jest to rok jubileuszowy, rok obchodów 550 - lecia. pierwszego wolnego flisu na Wiśle. Zważywszy na te okoliczności i położenie Gdańska uznaliśmy za konieczne zwrócenie uwagi na  rzekę mającą ogromne znaczenie historyczne, gospodarcze i turystyczne, rzekę, która od 1467 r. przez ponad 300 lat była najważniejszą rzeką na świecie, a dzisiaj jest zapomniana.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 22 lipca w Sztutowie. 
Kolejna impreza organizowana przez Polską Federację Beach Soccera nad Polskim morzem tego lata. 
Do turnieju zakwalifikowanych zostanie do 12 drużyn. Kwalifikację potrwają od 15 kwietnia do 1 lipca. Zespoły 8-10 osobowe. Wszyscy zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 1987 roku. Zgłaszać można się drogą poczty elektronicznej pod adresem mailowym info@beachsoccer.pl . Zgłoszenie powinno uwzględniać: Nazwę drużyny, Imię i nazwisko zgłaszającego, aktualny telefon kontaktowy i adres mailowy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.  

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Sztutowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Sztutowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Sztutowie lub okolicy to: Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskim.