Imprezy i koncerty w Tomaszowie Mazowieckim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Jawor
Miejsce imprezy:
Jaworski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Scena Monopolis
Miejscowość:
Wieluń
Miejsce imprezy:
Kino - Teatr Syrena

Tomaszów Mazowiecki Aktualności

" Między nami " to tytuł nowego singla grupy Tęskno, który ukazał się pod koniec 2019 roku. Jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego w przyszłym roku albumu. W związku z premierą utworu Tęskno rusza w krótką trasę koncertową! Zagra na niej publikowane, znane, jak i zupełnie premierowe utwory.
Zapowiada się refleksyny i oryginalny koncert. Daniel Spaleniak to niezwykle utalentowany muzyk, który zdobył uznanie nawet za oceanem.
Henry No Hurry to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (wokalisty zespołów Letters From Silence i Henry David's Gun). To melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David's GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.
Zapraszamy serdecznie do Ęklawy w Tomaszowie Mazowieckim na stand-up Katarzyny Piaseckiej.
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpi: Wojtek Pięta
Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku — Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie.
Już 11 listopada w klubie Ęklawa w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi Adam Van Bendler ! I jego 90 minutowy program „Światło w tunelu”!
Stand-up No Limits zaprasza na wieczór stand-up comedy! Wystąpią dla Was Adam Sobaniec i Maciej Brudzewski.
Marcin Zbigniew Wojciech – Nowy program „My Polacy”.