Imprezy i koncerty w Tychach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Underground Pub

Tychy Aktualności

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpi Wojtek Pięta!
Hype-art prezentuje: STAND-UP Piotr ZOLA Szulowski.
Jeden z największych operetkowych hitów wszechczasów! Absolutna klasyka gatunku, która bawi wszystkich. Popisowy numer Imre Kalmana, którego "Księżniczka czardasza" i "Hrabina Marica" na stałe wpisały do historii muzyki.
Zapraszamy na Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji , który przeniesie Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tą podróż zabiorą Państwo znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu  poprowadzi  dla Państwa pół żartem pół serio  prezenter radiowy i telewizyjny  Andrzej Miś.
Spektakl zbudowany na fundamencie lęków i niepewności młodego przyszłego ojca. Odpowiemy na wątpliwości z kolejki na położniczej izbie przyjęć, niejednokrotnie śpiewając.
1987 - to rok, w którym magnetowidy zaczęły po kilkadziesiąt razy odtwarzać film „Dirty Dancing”, a magia filmu, w rytm utworu „Time of my life”, wybrzmiewa w naszych sercach do dziś.
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.