Imprezy i koncerty w Tychach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Underground Pub
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach

Tychy Aktualności

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.
Olka Szczęśniak w programie ''Wszyscy jesteśmy hipokrytami".
Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku!
" UNIVERSE " to legenda... Od debiutu w 1983 r., kiedy duet Mirosław Breguła-Henryk Czich podczas XX Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wykonał kultowy utwór " Mr. Lennon " , zespół nieprzerwanie koncertuje, wydaje nowe płyty, jest ciągle obecny na polskiej scenie muzycznej z własnym oryginalnym brzmieniem i niepowtarzalnym repertuarem.
Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu " Mam Talent"!
Twórcy „ Mayday 2” i „ Szalonych Nożyczek ” zapraszają na spektakl „Pomoc domowa”. To znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata.
Siema! Nowy program: "Kronika Filmowa"
Na nadchodzącym koncercie zabrzmią największe przeboje artytsy w wyjątkowym wydaniu.
Katarzyna Piasecka w najnowszym programie stand-up comedy "KARMA WRACA".
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Tychach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Tychach?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas we Wrześniu w Tychach?