Imprezy i koncerty w Uniejowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Klub Wytwórnia

Uniejów Aktualności

3 września w Uniejowie, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, odbędzie się akcja „Narodowe Czytanie”, organizowana przez Prezydenta RP. Akcja została zainicjowana w 2012 roku, wspólnym czytaniem „Pana Tadeusza”. W 2013 roku w całej Polsce odbyło się czytanie dzieł Aleksandra Fredry, a w rok później „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W tym roku internauci zadecydowali, że lekturą Narodowego Czytania 2016 roku będzie „Quo vadis”.
Lato w pełni a to znaczy, że już niedługo rozpocznie się Kino na leżakach. Jak co roku, w nadmorskich miejscowościach, zostaną rozmieszczone wygodne leżaki, na których wszyscy chętnie rozgoszczą się i zasmakują w najgorętszych filmach. Rezerwujcie sobie wolny czas 16 lipca bo wtedy w Uniejowie na ekranie zaprezentowany zostanie film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.
25 czerwca szykuje się w Uniejowie kolejna kultowa impreza biegowa. II ekstremalny bieg przełajowy "EXTERMYNATOR" o puchar Lata z Radiem.
Choć do 16 października zostało jeszcze dużo czasu, już teraz zapraszamy Was na X edycję Ogólnopolskiego Biegu do Gorących Źródeł. Bieg na dystansie 10 km ma na celu promowanie Uniejowa i okolic, a także jego leczniczych wód termalnych.
1 września w Uniejowie odbędą się obchody 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Stałymi punktami uroczystości są odczytanie Apelu Poległych oraz złożenie wiązanek kwiatów przez przybyłe delegacje. Ponadto w uniejowskiej Kolegiacie odprawiona będzie Msza św. w intencji Polski.
6 i 7 sierpnia w Uniejowie odbędzie się Jarmark Średniowieczny. W trakcie trwania imprezy odbędą się średniowieczne konkurencje turniejowe oraz pokazy dawnego rzemiosła. To doskonała propozycja dla tych wszystkich osób, które chcą aktywnie i w ciekawy sposób spędzić tegoroczny urlop.
Serdecznie zapraszamy na XL Jubileuszowy Zlot Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian, który odbędzie się w dniach 22-31 lipca w Uniejowie. Już po raz szósty uczestnicy spotkają się tuż nad rzeką Wartą.
10 lipca zapraszamy na doroczne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów. Impreza prestiżowa i niezwykle popularna, co roku przyciąga tłumy chętnych chcących zobaczyć ten nieprawdopodobny spektakl.
Od 2 do 3 lipca w ramach cyklu „Spycimierskie Boże Ciało 2016” odbędzie się szósta edycja Festiwalu „Królestwo Lilii”. Wydarzenie ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu kwiatów i roślin ozdobnych.
2 i 3 lipca zapraszamy do Uniejowa na doroczny Turniej Rycerski. Impreza plenerowa zamienia okolice Zamku w Uniejowie w średniowieczny gród, który wypełniają rycerze, damy dworu, rzemieślnicy i giermkowie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej