Imprezy i koncerty w Ustce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Ustki

Miejscowość:
Słupsk
(ok. 17km od Ustki)
Miejsce imprezy:
Słupski Inkubator Technologiczny - SIT

Ustka Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zaplanować wspólny wypoczynek. Świadczenie przyznawane jest wszystkim dzieciom przed ukończeniem 18. roku życia. Niektóre z nich nigdy wcześniej nie były nad morzem! Korzystając z bonu 500+ mogą spędzić wspaniałe wakacje w Ustce – niżej prezentujemy listę miejsc w tym mieście, w których można wykorzystać bon turystyczny.
Góry oraz morze - to bezapelacyjnie najbardziej dominujące regiony, jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy. W przypadku morza możemy śmiało mówić o niezwykłej popularności prawie każdej miejscowości. Szczególnym i idealnym miejscem, zarówno na weekendowe, jak i dłuższe wyjazdy jest Ustka. Które miejsca zobaczyć podczas wypoczynku w tej miejscowości? O tym poniższy artykuł.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Do 17 września, w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce będzie można oglądać prace rzeźbiarskie zaprezentowane w ramach ekspozycji pt. Wystawa Psów Skrajnie Rasowych.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Czy może Pani sprawdzić, czy sny nie zaplątały mi się we włosach?”, która będzie otwarta od 6 lipca do 30 września.
Serdecznie zapraszamy na wystawę PORTRETU NATURA MARTWA. Tematem ekspozycji są dzieje i potencjał portretu, który w rezultacie emancypacji i ewolucji, jaka miała miejsce w sztuce renesansowej, stał się dzisiaj najpopularniejszą formą ikoniczną, zaś dzięki selfie - wykonanemu przez Buzza Aldrina w kosmosie - jest niekiedy postrzegany jako „obraz nie z tej ziemi”.
Zapraszamy do obejrzenia kolorowej i bardzo energetycznej wystawy młodej artystki z Poznania FRANCISZKI KUJAWSKIEJ. Ekspozycja będzie czynna do 11 lipca.
Każdego roku Ustkę odwiedzają setki tysięcy turystów, zainteresowanych wypoczynkowo-zdrowotnymi pobytami, a także rodzinnymi wakacjami. Oprócz jedynego w Polsce mikroklimatu, tworzonego przez morską bryzę, czy uzdrawiającą żywicę czarnej sosny - ta otoczona lasami, nadmorskimi wydmami oraz łąkami miejscowość może pochwalić się dużą ilością cennych atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Co interesującego można znaleźć w tym kurorcie? Zobaczcie sami!
Zapraszamy na Festiwal PIPPI "Figle migle Pipi"- czyli na plenerową zabawę, która odbędzie się już 20 maja, na Placu Wolności przed Ratuszem w Ustce.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Ustce

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Ustce?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Ustce lub okolicy to: Koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo w SIT w Słupsku.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej