Imprezy i koncerty w Ustce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Ustki

Ustka Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zaplanować wspólny wypoczynek. Świadczenie przyznawane jest wszystkim dzieciom przed ukończeniem 18. roku życia. Niektóre z nich nigdy wcześniej nie były nad morzem! Korzystając z bonu 500+ mogą spędzić wspaniałe wakacje w Ustce – niżej prezentujemy listę miejsc w tym mieście, w których można wykorzystać bon turystyczny.
Góry oraz morze - to bezapelacyjnie najbardziej dominujące regiony, jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy. W przypadku morza możemy śmiało mówić o niezwykłej popularności prawie każdej miejscowości. Szczególnym i idealnym miejscem, zarówno na weekendowe, jak i dłuższe wyjazdy jest Ustka. Które miejsca zobaczyć podczas wypoczynku w tej miejscowości? O tym poniższy artykuł.
Dożynki Rybne to jedna z najważniejszych imprez letnich w mieście. W tym samym czasie obchodzone jest bowiem Święto Ustki oraz Święto Wojska Polskiego. Można więc liczyć na sporo atrakcji.
W wakacje zapraszamy do Ustki, gdzie jednym z ciekawszych wydarzeń będzie Bursztynowy Weekend!
Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.
Na początku sierpnia ulice Ustki zamieniają się w ogromny teatr pod gołym niebem. Wszystko dzięki Festiwalowi Mistral, który opanuje nadmorski kurort.
Imprezę organizuje Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku oraz Fabryka Tańca Sylwia Mike. Na scenie pojawią się instruktorzy zumby, aby zarażać swoją pasją, a co najważniejsze – pomagać!
Już po raz 20. Ustka zostanie opanowana przez beskidzkich górali. Goście z Bielska-Białej opanują promenadę nadmorską, ciesząc trustów folklorem swoich ziem.
Amatorów aktywnego wypoczynku zachęcamy do udziału w biegu „Rozbiegana Ustka na Fali”. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Formoza powraca do Ustki! Teraz i ty masz szansę spróbować swoich sił w legendarnym biegu komandosa! Hasło biegu brzmi „Nigdy nie zostawiamy swoich”!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Ustce

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Ustce?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Ustce lub okolicy to: Koncert Wolnej Grupy Bukowina w Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku.