Imprezy i koncerty w Ustroniu Morskim Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Ustronie Morskie Aktualności

Zapraszamy na koncert największej gwiazdy śląskich przebojów - Jacka Silskiego !!! Ten ulubieniec publiczności zaśpiewa swoje największe przeboje już 26 sierpnia na scenie Amfiteatru w Ustroniu Morskim. Początek o 20.00!
Jeżeli planujesz wykorzystać bon turystyczny w Ustroniu Morskim, koniecznie sprawdź listę miejsc, w których przyjmowane są tego typu płatności. Przypominamy, że za jego pomocą zapłacisz tylko za wypoczynek na terenie kraju!
Majówkę w Ustroniu Morskim powitamy już 26 kwietnia! Wydarzenia w ramach Dni Majowych w Ustroniu Morskim potrwają do 18 maja.
Akcja „Słoneczna Stacja” odwiedzi Ustronie Morskie w dniach 21 - 23 lipca. Srawdź szczegóły imprezy!
W dniach 16 - 17 sierpnia Ustronie Morskie odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 24 - 25 lipca Ustronie Morskie odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 21 lipca w Ustroniu Morskim odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Słaba płeć?
13 sierpnia w Ustroniu Morskim wystąpi Kabaret Młodych Panów. Już dziś serdecznie zapraszamy na występ!
8 sierpnia o godz. 19:30 w Amfiteatrze w Ustroniu Morskim wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Planujecie wypoczynek w pięknym Ustroniu Morskim? Sprawdźcie więc, które obiekty noclegowe są najchętniej rekomendowane przez naszych turystów.