Imprezy i koncerty w Ustrzykach Dolnych Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Ustrzyki Dolne Aktualności

Ustrzyki Dolne to jedna z najchętniej odwiedzanych bieszczadzkich miejscowości. Jest to znakomita baza wypadowa na szlaki Bieszczadzkiego Parku Narodowego czy nad Jezioro Solińskie. Nie brakuje też miejsc, które spodobają się dzieciom, dlatego warto zaplanować rodzinny wyjazd do Ustrzyk Dolnych.
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Marzy Ci się fantastyczny pobyt sylwestrowy w górskim klimacie? Zdecyduj się na przyjazd do „Bieszczadzkiej Ostoi” i powitaj z nami Nowy Rok.
Szukacie dobrych noclegów w Ustrzykach Dolnych? Zajrzyjcie do naszego nowego zestawienia, w którym prezentujemy obiekty najchętniej polecane przez innych turystów.
Zapraszamy na wyprawę na bieszczadzkie trasy biegowe, gdzie będzie można poćwiczyć formę oraz poznać zalety tarniny jako rośliny wspierającej kondycję i zdrowie przed okresem zimowym. 
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza serdecznie na Ustrzyckie Lato 2017!   W ramach programu wakacyjnego zostanie zorganizowany turniej drużyn 3-osobowych w piłce koszykowej dla dzieci i młodzieży. Impreza startuje 27 lipca, o godzinie 11:00.
Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza na Ustrzyckie Lato 2017!   W ramach programu wakacyjnego zostaną zorganizowane wakacje w bibliotece. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dzieci poniżej 5 lat mogą uczestniczyć w spotkaniu razem z rodzicami.  
Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza na Ustrzyckie Lato 2017!   W ramach programu wakacyjnego zostaną zorganizowane wakacje w bibliotece. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dzieci poniżej 5 lat mogą uczestniczyć w spotkaniu razem z rodzicami.
Burmistrz Ustrzyk Dolnych serdecznie zaprasza na Ustrzyckie Lato 2017!   W ramach programu wakacyjnego odbędą się zawody w biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży. Impreza wystartuje o godzinie 11:00.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej