Imprezy i koncerty w Ustrzykach Dolnych Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Kino Zorza

Ustrzyki Dolne Aktualności

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Ustrzyki Dolne to jedna z najchętniej odwiedzanych bieszczadzkich miejscowości. Jest to znakomita baza wypadowa na szlaki Bieszczadzkiego Parku Narodowego czy nad Jezioro Solińskie. W okolicy biegną również trasy rowerowe, jak pętla wokół miasteczka czy fragmenty szlaku prowadzącego śladami dobrego wojaka Szwejka. Poza tym nie brakuje też miejsc, które spodobają się dzieciom, dlatego warto zaplanować rodzinny wyjazd do Ustrzyk Dolnych. Niżej przedstawiamy obiekty, które akceptują płatność bonem turystycznym.
Zafunduj sobie niezwykły prezent na Mikołajki! Zrelaksuj sie tuż przed świętami.
Zafunduj sobie niezwykle odprężający i relaksujący czas!
Łowcy.B zapraszają na najnowszy program „Jaka to melodia”.  Absurdalny humor i nowe żarty.     Noclegi Ustrzyki Dolne
Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem "Jaka to melodia" to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne.
KARIERA PO POLSKU, to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę".
Marzy Ci się fantastyczny pobyt sylwestrowy w górskim klimacie? Zdecyduj się na przyjazd do „Bieszczadzkiej Ostoi” i powitaj z nami Nowy Rok.
Szukacie dobrych noclegów w Ustrzykach Dolnych? Zajrzyjcie do naszego nowego zestawienia, w którym prezentujemy obiekty najchętniej polecane przez innych turystów.
Zapraszamy na wyprawę na bieszczadzkie trasy biegowe, gdzie będzie można poćwiczyć formę oraz poznać zalety tarniny jako rośliny wspierającej kondycję i zdrowie przed okresem zimowym.