Imprezy i koncerty w Wiciu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Świnoujście
Miejsce imprezy:
Hotel Radisson Blu Resort
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Wicie Aktualności

Z początkiem sierpnia wiele polskich rodzin zyskało możliwość wyjazdu na wymarzone wakacje. Wszystko za sprawą bonu turystycznego przyznawanego każdemu niepełnoletniemu dziecku w rodzinie! Jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych może zostać przeznaczone na opłacenie pobytu dzieci w miejscach noclegowych oraz wyjazdów na imprezy turystyczne. Turyści muszą jednak pamiętać, że bon można wykorzystać jedynie na terenie Polski w przygotowanych na to obiektach. Jeżeli pragniecie wybrać się na wakacje nad morzem, warto pomyśleć między innymi o atrakcyjnym Wiciu. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których akceptowane są płatności bonem turystycznym.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 6 lipca w Wiciu.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na Święto Pieczonego Ziemniaka. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w Wiciu już w niedzielę, 21 sierpnia. Nie możecie tego przegapić.

Folk Wicie 2016

Wszystkich miłośników folku i muzyki ludowej serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - "Folk Wicie 2016". Aby posłuchać pięknej muzyki w wykonaniu lokalnych zespołów ludowych, koniecznie wybierzcie się na koncert!
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy całe rodziny z dziećmi do Wicia, gdzie ostatniego dnia lipca odbędzie się Kinder Party dla wszystkich najmłodszych mieszkańców i turystów odwiedzających tę nadmorską miejscowość. Do zobaczenia na miejscu!
W niedzielę, 24 lipca, w Wiciu odbędzie się Wielki Festyn Wakacyjny organizowany pod hasłem "Natura i Zdrowie". Wszystkich tych, którzy chcieliby z naturą być "za pan brat", serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Eko-Jarmark w Wiciu

Wszystkich tych, dla których ekologiczna żywność i zdrowy tryb życia są ważne, serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Eko-Jarmark, który odbędzie się już 17 lipca w Wiciu. Wydarzenie jest otwarte, dlatego zachęcamy do wzięcia w nim udziału.
W imieniu własnym, jak i organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowy festyn rodzinny, który odbędzie się już w niedzielę, 3 lipca, w Wiciu. Nie możecie tego przegapić.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej