Imprezy i koncerty w Wieliczce

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Wieliczka Aktualności

Wieliczka to miejsce, do którego podróżuje się od wieków. Tym razem jednak Muzeum Żup Krakowskich zaprasza do miasta z lat 60. i 70. XX w. dzięki wystawie „Podróż   w przeszłość Wieliczki”. Można ją oglądać od 29 stycznia do 10 kwietnia 2022 r. w Zamku Żupnym.
Muzeum Żup Krakowskich zaprasza do zwiedzania swoich ekspozycji w Zamku Żupnym w Wieliczce w ramach wydarzenia „Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich 2021”. Wstęp bezpłatny.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w wydarzeniu "Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich" 14 listopada 2021 w Zamku Żupnym i Muzeum w kopalni w Wieliczce.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa - „Smaki dziedzictwa” 18 września 2021 r., w godzinach 9.00–16.00  do Zamku Żupnego i ekspozycji Muzeum na III poziomie kopalni soli w Wieliczce. Wstęp wolny.
Szukasz miejsca, w którym otoczy cię zieleń i nie będziesz liczyć upływającego czasu? Zapraszamy cię do Rancza Dziki Sad, domu o wspaniałym klimacie, stworzonego z pasją i miłością. Przenieś się do dzieciństwa i zabierz ze sobą rodzinę albo przyjaciół. Naprawdę warto!
Za turystyczny hit Małopolski uważany jest przede wszystkim Kraków. A przecież w całkiem bliskiej odległości na turystów czeka wiele urokliwych miasteczek, w tym Wieliczka. To świetne miejsce na weekendowy wyjazd – pełne zabytków, oferujące również atrakcje dla aktywnych, gdzie można odpocząć od pędu dużego miasta.
Od 22 do 26 czerwca 2011 r. Bulwar Czerwieński pod Wawelem w Krakowie zamieni się w średniowieczne miasteczko dzięki rozpoczynającemu się Jarmarkowi Świętojańskiemu. Wszyscy goście imprezy będą żyć atmosferą średniowiecza za sprawą wędrownych komediantów, kuglarzy, trubadurów, rzemieślników i kupców.

Zabytki w Wieliczce

Wieliczka kojarzy nam się przede wszystkim z kopalnią soli. Jednak nie jest to jedyny obiekt wart obejrzenia. Zabytków w tej miejscowości jest bowiem znacznie więcej...
Wieliczkę znają chyba wszyscy. Jeśli nawet nie mieli okazji jej zobaczyć na własne oczy, na pewno o niej słyszeli. Jednak Wieliczka, to nie tylko kopalnia soli, to również wspaniałe zabytki i architektura.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na kolejną edycję z cyklu „MAMA, TATA I JA” pod hasłem „Tajemnicze wnętrza skał” w dniu 14 listopada (niedziela) w godz. 10:00 i 12:30 do Zamku Żupnego.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej