Imprezy i koncerty w Wieliczce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wieliczki

Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Hype Park
Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Hype Park ul. Kamienna 12
Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli

Wieliczka Aktualności

Szukasz miejsca, w którym otoczy cię zieleń i nie będziesz liczyć upływającego czasu? Zapraszamy cię do Rancza Dziki Sad, domu o wspaniałym klimacie, stworzonego z pasją i miłością. Przenieś się do dzieciństwa i zabierz ze sobą rodzinę albo przyjaciół. Naprawdę warto!
Na wystawie będzie można oglądać 70 wyselekcjonowanych obiektów ze zbiorów Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Eksponaty pokazują kierunki zainteresowań i badań Muzeum, różnorodność i bogactwo kolekcji. W ten sposób wielickie Muzeum upamiętnia jubileusz 70-lecia swojego powstania.
Co może się zdarzyć, gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwiezione w windzie?  Wszystko!
Za turystyczny hit Małopolski uważany jest przede wszystkim Kraków. A przecież w całkiem bliskiej odległości na turystów czeka wiele urokliwych miasteczek, w tym Wieliczka. To świetne miejsce na weekendowy wyjazd – pełne zabytków, oferujące również atrakcje dla aktywnych, gdzie można odpocząć od pędu dużego miasta.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa w dniach 15 i 16 września 2018 r. do obiektów wpisanych na Listę UNESCO – Zamku Żupnego i ekspozycji Muzeum na III poziomie kopalni soli. Wstęp wolny.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na drugi, letni koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem” 29 lipca (niedziela) 2018 r., godz. 16.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na rodzinną imprezę „Święto Soli” 10 czerwca w godz. 10.00-18.00 do Zamku Żupnego w Wieliczce.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na Noc Muzeów 18 maja 2018 r.  do Muzeum w kopalni soli i Zamku Żupnego. Muzea w niepodległej Rzeczypospolitej to temat przewodni wydarzenia, które w tym roku zostało włączone do programu obchodów Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018. Wstęp wolny.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza pasjonatów historii kopalni wielickiej i gości podziemi na wykład Małgorzaty Piera pt. „Dyliżansem do Wieliczki – relacje anglojęzycznych podróżników z pobytu w Wieliczce” w dniu 18.04. br. o godz. 17.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce. Spotkanie związane jest z wydaną niedawno muzealną publikacją pt. „Dyliżansem do Wieliczki czyli ze wspomnień angielskojęzycznych podróżników (XVIII/XIX w.)”.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka serdecznie zaprasza do zobaczenia jak powstają wyjątkowe pisanki w czasie konkursu „Najpiękniejsza pisanka z soli” 23 marca (piątek) 2018 r. w Zamku Żupnym w Wieliczce. Początek o godz. 9.00, ogłoszenie wyników ok. godz. 11.45.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Wieliczce

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Wieliczce?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Wieliczce lub okolicy to: Koncert Słonia w Hype Parku w Krakowie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej