Imprezy i koncerty w Wieliczce

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wieliczki

Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum
Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków

Wieliczka Aktualności

Muzeum Żup Krakowskich zaprasza do zwiedzania swoich ekspozycji w Zamku Żupnym w Wieliczce w ramach wydarzenia „Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich 2021”. Wstęp bezpłatny.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w wydarzeniu "Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich" 14 listopada 2021 w Zamku Żupnym i Muzeum w kopalni w Wieliczce.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa - „Smaki dziedzictwa” 18 września 2021 r., w godzinach 9.00–16.00  do Zamku Żupnego i ekspozycji Muzeum na III poziomie kopalni soli w Wieliczce. Wstęp wolny.
Szukasz miejsca, w którym otoczy cię zieleń i nie będziesz liczyć upływającego czasu? Zapraszamy cię do Rancza Dziki Sad, domu o wspaniałym klimacie, stworzonego z pasją i miłością. Przenieś się do dzieciństwa i zabierz ze sobą rodzinę albo przyjaciół. Naprawdę warto!
Na wystawie będzie można oglądać 70 wyselekcjonowanych obiektów ze zbiorów Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Eksponaty pokazują kierunki zainteresowań i badań Muzeum, różnorodność i bogactwo kolekcji. W ten sposób wielickie Muzeum upamiętnia jubileusz 70-lecia swojego powstania.
Co może się zdarzyć, gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwiezione w windzie?  Wszystko!
Za turystyczny hit Małopolski uważany jest przede wszystkim Kraków. A przecież w całkiem bliskiej odległości na turystów czeka wiele urokliwych miasteczek, w tym Wieliczka. To świetne miejsce na weekendowy wyjazd – pełne zabytków, oferujące również atrakcje dla aktywnych, gdzie można odpocząć od pędu dużego miasta.
Od 22 do 26 czerwca 2011 r. Bulwar Czerwieński pod Wawelem w Krakowie zamieni się w średniowieczne miasteczko dzięki rozpoczynającemu się Jarmarkowi Świętojańskiemu. Wszyscy goście imprezy będą żyć atmosferą średniowiecza za sprawą wędrownych komediantów, kuglarzy, trubadurów, rzemieślników i kupców.

Zabytki w Wieliczce

Wieliczka kojarzy nam się przede wszystkim z kopalnią soli. Jednak nie jest to jedyny obiekt wart obejrzenia. Zabytków w tej miejscowości jest bowiem znacznie więcej...
Wieliczkę znają chyba wszyscy. Jeśli nawet nie mieli okazji jej zobaczyć na własne oczy, na pewno o niej słyszeli. Jednak Wieliczka, to nie tylko kopalnia soli, to również wspaniałe zabytki i architektura.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Wieliczce

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Wieliczce?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Wieliczce lub okolicy to: Koncert Raya Wilsona w Kinie Kijów Centrum w Krakowie, Koncert zepołu TOOL w Tauron Arenie Kraków.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej