Imprezy i koncerty w Wieliczce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wieliczki

Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum
Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Artefakt Café
Miejscowość:
Kraków
(ok. 10km od Wieliczki)
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum

Wieliczka Aktualności

Za turystyczny hit Małopolski uważany jest przede wszystkim Kraków. A przecież w całkiem bliskiej odległości na turystów czeka wiele urokliwych miasteczek, w tym Wieliczka. To świetne miejsce na weekendowy wyjazd – pełne zabytków, oferujące również atrakcje dla aktywnych, gdzie można odpocząć od pędu dużego miasta.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” i zwiedzania Trasy Muzeum w kopalni soli oraz  Zamku Żupnego w Wieliczce w dniach 20-22 marca 2020 roku.
Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy".
Serdecznie zapraszamy do Kampusu Wielickiego na spektakl zatytułowany "Najsłodszy owoc".
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.
" Tego jeszcze nie grali " - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu " Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej-eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał.
Paranienormalni w nowym programie „Z humorem trzeba żyć”! Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Piękna lampa salonowa „Przeminęło z wiatrem”, górnicza karbidówka oraz lampa z Wieży Eiffla w Paryżu z 1889 r.  znajdują się wśród obiektów na wystawie „Światło i sztuka. Lampy z XIX i XX wieku”. Służyły one do oświetlania domów prywatnych, przestrzeni publicznej, środków komunikacji i wyrobisk kopalni. Niektóre z nich to dzieła sztuki. Wystawę można oglądać od 12.12.2019 do 17.03.2020 r. w Zamku Żupnym w Wieliczce. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza.
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyką zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych.
Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Wieliczce

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Wieliczce?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Wieliczce lub okolicy to: Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz w Krakowie, The Rocket Man, a tribute to Sir Elton John w Krakowie.