Imprezy i koncerty we Włodawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Zamek
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Włodawa Aktualności

25 września, o godzinie 11:00, w Małej Synagodze we Włodawie odbędzie się spotkanie z aktorem Mariuszem Bonaszewskim. Wydarzenie zaplanowano w ramach XVI Festiwalu Trzech Kultur.
W dniach 22-24 września we Włodawie potrwa XVI Festiwal Trzech Kultur. Jest to jubileusz - „18 urodzin” tego istotnego dla rozwoju miasta wydarzenia.

Dni Włodawy 2017

W dniach 16 - 18 czerwca odbędą się Dni Włodawy 2017. Sprawdź szczegóły imprezy!
Zapraszamy serdecznie na długo wyczekiwany koncert. 25 listopada, we Włodawskim Domu Kultury, o godzinie 20:00 wystąpi zespół Czesław Śpiewa, czyli artysta Czesław Mozil, razem ze swoją muzyczną armią.
22 października we Włodawskim Domu Kultury wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce bawi i wzrusza do łez. Komentarze aktualnych wydarzeń w kraju i za granica okraszone spora dawką humoru pozwalają na spojrzenie na świat z nieco innej perspektywy.
2 sierpnia znów rusza we Włodawie kino plenerowe. To kontynuacja ubiegłorocznych seansów na terenie miejskiego targowiska. W tym roku impreza przeniesie się do amfiteatru. To atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu razem z rodziną i przyjaciółmi. Seanse odbędą się od 2 do 4 sierpnia. Zapraszamy!
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. S. Konarskiego we Włodawie na IV edycję Orszaku Trzech Króli. Podczas tej edycji Orszak przejdzie ulicami: 11 Listopada, J. Piłsudskiego, W. Reymonta, Jana Pawła II, Tysiąclecia PP oraz Korolowską.
„Akwarela Rozwesela” to cykl warsztatów malarstwa akwarelowego, który miał przygotować grupę młodzieży do pracy z profesjonalnymi materiałami plastycznymi i zajęć z cenioną lubelską akwarelistką Panią Tatianą Majewską. Efektem warsztatów jest wystawa prezentująca prace uczniów.
17 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie odbędzie się wyjątkowa impreza regionalna zatytułowana „I niech się stanie światłość”.
11 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie odbędzie się XVI powiatowy konkurs plastyczny „Boże Narodzenie – Tradycje i współczesność”.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej