Imprezy i koncerty w Wołominie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wołomin
Miejsce imprezy:
Kino Kultura w Wołominie
Miejscowość:
Wołomin
Miejsce imprezy:
Kino Kultura w Wołominie

Wołomin Aktualności

PARANIENORMALNI - "Z HUMOREM TRZEBA ZYĆ" Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Stand-up Pawła Chałupki to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:" Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ''. I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: "Dobry wieczór Państwu", jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.
Zapraszamy na stand-up w wykonaniu Abelarda Gizy, który odbędzie się 11 maja 2019 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.
"Mały Książę" - spektakl opowiedziany piaskiem, wodą i światłem w wykonaniu gwiazdy programu "Mam Talent" - Tetiany Galistyny już niebawem w Polsce. "Mały książę" to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.
Serdecznie zapraszamy na wyśmienity koncert znanego polskiego artysty Janusza Laskowskiego w programie specjalnie przygotowanym na DZIEŃ MATKI!
"Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi... Przebojowa i bardzo życiowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie.
Idzie nowe. Nowe żarty, nowe programy, nowi ludzie." TERAZ MY!"
Zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour Artystów