Imprezy i koncerty w Zabrzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Zabrza

Miejscowość:
Katowice
(ok. 18km od Zabrza)
Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny
Miejscowość:
Świętochłowice
(ok. 10km od Zabrza)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury Śląskiej
Miejscowość:
Chorzów
(ok. 12km od Zabrza)
Miejsce imprezy:
Teatr Rozrywki
Miejscowość:
Chorzów
(ok. 12km od Zabrza)
Miejsce imprezy:
Teatr Rozrywki

Zabrze Aktualności

Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
Tribute to Tina Turner pierwszy raz w Polsce!
Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Tego jeszcze nie grali". Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do "Ucha prezesa"), za to prawdziwego życia w bród.
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
Wspaniale Gwiazdy Niemieckiej Sceny, znane z tamtejszych mediów - radia i telewizji!
Już od wielu lat utalentowany Royal Russian Ballet z ogromnym sukcesem występuje na polskich scenach. W tym roku również nie może ich u nas zabraknąć!
Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.