Imprezy i koncerty w Zabrzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zabrze
Miejsce imprezy:
Impresja
Miejscowość:
Zabrze
Miejsce imprezy:
Dom Muzyki i Tańca
Miejscowość:
Zabrze
Miejsce imprezy:
Dom Muzyki i Tańca
Miejscowość:
Zabrze
Miejsce imprezy:
Dom Muzyki i Tańca

Zabrze Aktualności

IV TERMIN!   Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - Czesława Mozila.
Zapraszamy na stand-up Mateusza Sochy pt. "Masochista".
Zapraszamy na stand-up Mateusza Sochy pt. "Masochista".
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia".
Kto z Was lubi się śmiać i spędzać czas przy piwku ze znajomymi? A może macie ochotę na sporą dawkę niebanalnych żartów? Już 20 marca 2020 r. o godzinie 20.00 zapraszamy na kolejną edycję  Stand up'u w Szybie Maciej .   
Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki? Bilguun Ariunbaatar: Mongoł Stand-upu. Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku. Jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip. Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski... chciał zostać lekarzem, a został celebrytą.
Spektaklove i producenci komediowych hitów " Boeing Boeing " , " Imię " , " Ludzie inteligentni " sięgają po przebój kinowy " Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta — mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze " Shreka " i " Pingwinów z Madagaskaru".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Zabrzu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Zabrzu?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Zabrzu?