Imprezy i koncerty w Żaganiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Żagań
Miejsce imprezy:
Żagański Pałac Kultury

Żagań Aktualności

To wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE .
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem „Masochista”.
Błażej Krajewski powraca ze swoim najnowszym programem „Komedia Pomyłek”!
SYLWESTROWA WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów.
Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programem pt. MOJITO VIRGIN!
"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Między Łóżkami", "Ostra Jazda", "Old Love", czy "Randka w Ciemno na dwie pary".
Koncert promujący najnowszą płytę Artysty "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie".
Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu! Nie może tam Państwa zabraknąć!
„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Żaganiu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Żaganiu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Żaganiu lub okolicy to: Koncert Grażyna Łobaszewska & AJAGORE w Żagańskim Pałacu Kultury w Żaganiu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas we Wrześniu w Żaganiu?