Imprezy i koncerty w Zamościu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Zamojski Dom Kultury
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Zamojski Dom Kultury
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Zamojski Dom Kultury

Zamość Aktualności

Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.
Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów już niedługo znowu pojawi się ponownie na scenie. Tym razem odwiedzi Zamość. Spotkanie z Czarkiem Pazurą odbędzie się 21 października.
Komediowy spektakl pod tytułem "Czy Ty to Ty?" odbędzie się 16 listopada w Zamojskim Domu Kultury.
Zapraszamy na spotkanie z Ryszardem Rynkowskim - wyjątkowym Artystą polskiej estrady i jego największymi przebojami.
Koncert Michała Bajora odbędzie się w Zamojskim Domu Kultury już 30 listopada.
Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń  i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. Wieczór z artystami kabaretu odbędzie się 12 października w Zamojskim Domu Kultury.
Zapraszamy w kulinarną podróż po smakach wyśmienitej kolacji sylwestrowej, która odbędzie się w Restauracji Browar Zamość. Podczas imprezy, na żywo wystąpi zespół Texas.
3 grudnia, o godzinie 16:00, w Hali OSiR w Zamościu zaprezentuje się zespół i Akcent i Skaner.
20 listopada, o godzinie 19:00, w Zamojskim Domu Kultury wystąpi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Będzie to niezapomniana podróż muzyczna przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.