Imprezy i koncerty w Zatorze

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zator Aktualności

Rozpoczął się sezon letni, a wraz z nim wiele możliwości, jeśli chodzi o aktywne spędzanie wolnego czasu. Wielu z Was, wiosną oraz latem, chętnie będzie korzystać z licznych parków rozrywki, które znajdują się w wielu miejscach w Polsce. Bezapelacyjnie przeważa tu Energylandia w Zatorze. I to właśnie tu znajduje się niezwykły rollercoaster, który został doceniony przez osoby z całego świata. W czym tkwi jego wyjątkowość?
Rok 2021 to dla parku rozrywki Energylandia w Zatorze pasmo sukcesów. Cieszył się rekordową frekwencją, ale także zaistniał na arenie międzynarodowej. Podczas piątkowej konferencji prasowej ujawniono plany Energylandii na kolejny sezon.
Z roku na rok glampingi zdobywają coraz liczniejsze grono zwolenników. W końcu kto by nie chciał wypoczywać blisko natury, ciesząc jednocześnie standardem godnym najlepszego apartamentu? Jednym z miejsc, które spełnia najbardziej wyśrubowane oczekiwania, jest Aloha Glamp w Zatorze.
Gorąco? Podczas upałów najlepiej ochłodzić się w basenie! Właśnie otwarto największy w Polsce aquapark pod gołym niebem. To Exotic Island, nowa atrakcja Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Od początku sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania i wykorzystania bonów turystyczny. Przysługują one każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie nie ukończyły one jeszcze 18 roku życia. Celem bonu turystycznego jest wsparcie dla polskich rodzin. Dla wielu osób pomoc w postaci bonu jest jedyną szansą na prawdziwe rodzinne wakacje. Program ten jest także wsparciem dla krajowej branży turystycznej zmagającej się z kryzysem. Przed wyruszeniem na wakacje należy pamiętać, że bon turystyczny może być zrealizowany jedynie na terenie Polski w przygotowanych na to obiektach. Świetnym miejsce na atrakcyjne rodzinne wczasy jest Zator. Poniżej znajdziecie listę obiektów, w których możecie wykorzystać swój bon turystyczny!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!