Imprezy i koncerty w Zatorze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub STUDIO
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum

Zator Aktualności

Z roku na rok glampingi zdobywają coraz liczniejsze grono zwolenników. W końcu kto by nie chciał wypoczywać blisko natury, ciesząc jednocześnie standardem godnym najlepszego apartamentu? Jednym z miejsc, które spełnia najbardziej wyśrubowane oczekiwania, jest Aloha Glamp w Zatorze.
Gorąco? Podczas upałów najlepiej ochłodzić się w basenie! Właśnie otwarto największy w Polsce aquapark pod gołym niebem. To Exotic Island, nowa atrakcja Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Od początku sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania i wykorzystania bonów turystyczny. Przysługują one każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie nie ukończyły one jeszcze 18 roku życia. Celem bonu turystycznego jest wsparcie dla polskich rodzin. Dla wielu osób pomoc w postaci bonu jest jedyną szansą na prawdziwe rodzinne wakacje. Program ten jest także wsparciem dla krajowej branży turystycznej zmagającej się z kryzysem. Przed wyruszeniem na wakacje należy pamiętać, że bon turystyczny może być zrealizowany jedynie na terenie Polski w przygotowanych na to obiektach. Świetnym miejsce na atrakcyjne rodzinne wczasy jest Zator. Poniżej znajdziecie listę obiektów, w których możecie wykorzystać swój bon turystyczny!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej