Imprezy i koncerty w Zawoi

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zawoja Aktualności

Zawoja leży u stóp Babiej Góry, na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego. Jest to niezwykle urokliwa i malownicza miejscowość bardzo chętnie odwiedzana przez turystów. Zimą uwielbiana przez narciarzy gdyż w okolicy znajduje się wiele stacji narciarskich, w sezonie letnim – miłośników górskich wędrówek.
Zawoja to jedna z najładniejszych beskidzkich wsi. Leży niedaleko Babiej Góry, w sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego. To świetna baza wypadowa dla turystów, chcących eksplorować nie tylko słynnego Diablaka, ale też pasma Policy oraz Jałowca. Warto pojechać tam również na rodzinną wycieczkę, korzystając ze wsparcia, jakim jest Polski Bon Turystyczny.
Szukacie sprawdzonych noclegów w Zawoi? Koniecznie skorzystajcie z rekomendacji naszych turystów – zobaczcie najchętniej polecane przez nich obiekty.
W Zawoi powstanie nowa stacja narciarska z prawdziwego zdarzenia! W przedsięwzięcie chce zainwestować słowacka firma Tatry Mountain Resorts, która pod Babią Górą zamierza wybudować nowe kolejki linowe oraz wyciągi dla narciarzy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej